O Polityce

POLITYKA liderem pierwszego półrocza

Polityka

Miło nam poinformować, że według najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy POLITYKA była najchętniej kupowanym tygodnikiem opinii w pierwszym półroczu 2017 r. Średnia sprzedaż naszego tytułu wyniosła w tym czasie 114 tys. egzemplarzy i była o 14 tys. egz. większa niż tygodnika „Newsweek”, który uplasował się na drugim miejscu w zestawieniu ZKDP. Trzecie miejsce zajęło pismo braci Karnowskich „wSieci” (od sierpnia br. „Sieci Prawdy”), które w pierwszym półroczu sprzedawało średnio 67 tys.

Polityka 34.2017 (3124) z dnia 22.08.2017; Do i od Redakcji; s. 90

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.