O Polityce

Wyburzyć Pałac Kultury?

Polityka

Do znakomitego, pełnego słusznej ironii felietonu Daniela Passenta o potencjalnym wyburzeniu Pałacu Kultury i innych obiektów architektury socrealistycznej („Co by tu jeszcze zburzyć?”, POLITYKA 47) chciałbym dodać uwagę, że pałac ten tylko z projektu był stalinowsko-radziecki. Udział budowniczych radzieckich, zwłaszcza jeśli chodzi o wnętrza, był raczej ograniczony.

Polityka 49.2017 (3139) z dnia 05.12.2017; Do i od Redakcji; s. 114
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.