O Polityce

Brak możliwości interwencji

Polemika do tekstu „Wujkowie Samo Dobro”

Polityka

Nieprawdziwe są informacje podane w artykule Anety Kyzioł pt. „Wujkowie Samo Dobro” (POLITYKA 37), jakoby Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w związku ze społecznymi protestami związanymi z wystawieniem spektaklu „Klątwa” Olivera Frljicia w Teatrze Powszechnym „nawoływało”, aby prezydent Warszawy odwołała dyrekcję Teatru Powszechnego, obcięła dotację dla teatru czy wymuszała zdjęcie spektaklu z afisza.

Polityka 41.2018 (3181) z dnia 09.10.2018; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Brak możliwości interwencji"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.