O Polityce

Upiór w wywiadzie

Sprostowanie do tekstu „Upiór w eterze”

Polityka

W rozmowie z Gretą Gober („Upiór w eterze”, POLITYKA 7), już po autoryzacji, została wprowadzona zmiana i użyte w wywiadzie określenie, którego autorka nie użyła i którego, jak podkreśla, nie używa ani jako osoba prywatna, ani jako badaczka mediów. Zdanie: „Dlatego PiS-owi poszło tak łatwo”, zostało zamienione na „Dlatego pisowcom poszło tak łatwo”.

Polityka 9.2019 (3200) z dnia 26.02.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Upiór w wywiadzie"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.