O Polityce

Odpowiedzialne dziennikarstwo

Nagroda Forum Odpowiedzialnego Biznesu dla Adama Grzeszaka

Adam Grzeszak Adam Grzeszak Michał Mutor / Agencja Gazeta

Miło nam poinformować, że dziennikarz POLITYKI Adam Grzeszak otrzymał wyróżnienie w konkursie „Pióro odpowiedzialności” organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Naszego redakcyjnego kolegę wyróżniono za artykuł „Biznes w czapce niewidce” (POLITYKA 2/18), w którym – jak argumentowało jury – zwrócono uwagę na znaczenie osobistej odpowiedzialności lidera-prezesa w firmie, jego „widoczności”, a w szerszym kontekście na tak istotny temat, jakim jest przejrzystość biznesu i odpowiedzialność wobec interesariuszy.

Polityka 14.2019 (3205) z dnia 02.04.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Odpowiedzialne dziennikarstwo"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.