O Polityce

Krzemińska na egzaminie

Artykuł naszej redakcyjnej koleżanki na egzaminie gimnazjalnym

Polityka

Fragment artykułu „Utrwalacz myśli” naszej koleżanki Agnieszki Krzemińskiej pojawił się jako jeden z tekstów na tegorocznym egzaminie gimnazjalnym. Artykuł, który dotyczył historii pisma i roli, jaką ono odegrało w rozwoju cywilizacji, ukazał się w 2016 r. w „Niezbędniku Inteligenta”: „Jak zmieniamy Ziemię. Wynalazki, które wstrząsnęły światem”.

Polityka 16.2019 (3207) z dnia 16.04.2019; Do i od Redakcji; s. 114
Oryginalny tytuł tekstu: "Krzemińska na egzaminie"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.