O Polityce

Przeprosiny

Polityka

Wydawca tygodnika POLITYKA przeprasza Pana Wojciecha Woytynowskiego i Panią Karolinę Gałązka za rozpowszechnienie ich wizerunku bez uzyskania uprzedniej zgody w artykule „Pod schodami – Polaków rozmowy pod smoleńskim pomnikiem”, który ukazał się w numerze 19 (3159) tygodnika POLITYKA, czym naruszył ich dobra osobiste.

Polityka 17/18.2019 (3208) z dnia 23.04.2019; Do i od Redakcji; s. 146
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.