O Polityce

Brudne słowo pokój

Komentarz do artykułu „Brudne słowo pokój”

Polityka

W artykule „Brudne słowo pokój” (POLITYKA 14) Łukasz Wójcik pisze, że ostatnim porozumieniem pokojowym pomiędzy Izraelem a sąsiednimi krajami arabskimi był traktat pokojowy z Egiptem (1979 r.). Trudno się z tym zgodzić, tym bardziej że w 1994 r. Izrael zawarł traktat pokojowy również z Jordanią. Natomiast w 2000 r. Izrael wycofał się z okupowanych terenów (tzw.

Polityka 19.2019 (3209) z dnia 07.05.2019; Do i od Redakcji; s. 90
Oryginalny tytuł tekstu: "Brudne słowo pokój"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.