O Polityce

Igraszki z historią

Po lekturze felietonu Daniela Passenta

Jestem wielbicielem felietonów red. Daniela Passenta, ale przedostatni („Ballada o prezydencie”, POLITYKA 37) mnie zbulwersował. Jeśli dobrze zrozumiałem intencje autora, to podziela on pogląd (Tuska i Dudy), że II wojna światowa dla Polski zakończyła się w 1989 r. Mam poważne wątpliwości dla tak ekstrawaganckiej tezy. Dlatego, że na tej wojnie zdążyłem jeszcze powojować i ją widziałem.

Polityka 39.2019 (3229) z dnia 24.09.2019; Do i od Redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Igraszki z historią"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.