O Polityce

Historyk, który istnieje

Po lekturze artykułu „Ojciec duchowy” Mariusza Sepioło

Polityka

Pragnę poinformować, że ks. Kpinomir nabrał nie tylko abp. Marka Jędraszewskiego, ale również dziennikarza Mariusza Sepioło. Otóż wbrew temu, co napisał w artykule „Ojciec duchowy” (POLITYKA 41), historyk Philip Earl Steele rzeczywiście istnieje. Wiem, bo jestem nim. Jestem autorem m.in. książki „Nawrócenie i chrzest Mieszka I” (wyd.

Polityka 44.2019 (3234) z dnia 29.10.2019; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Historyk, który istnieje"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.