O Polityce

Pierwsi w raku. Pułapka nadrozpoznawalności

Po lekturze artykułu „Pierwsi w raku”

Z zainteresowaniem przeczytałem w ostatnim numerze POLITYKI wywiad z prof. Tadeuszem Pieńkowskim „Pierwsi w raku”. Trochę szkoda, że nie zawiera on twardych danych statystycznych lub odnośnika do nich. Mowa w nim tylko o wzroście „współczynnika umieralności” w odniesieniu do raka piersi w Polsce. Zapaść systemu badań przesiewowych podawana jest jako przyczyna tego stanu rzeczy.

Polityka 46.2019 (3236) z dnia 12.11.2019; Do i od Redakcji; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Pierwsi w raku. Pułapka nadrozpoznawalności"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.