O Polityce

Liczba duchownych

Polityka

W artykule „Narzeczona księdza” (POLITYKA 26), cytując statystykę kościelną, przez pomyłkę podałam liczbę nowo wyświęcanych księży na świecie (5,8 tys.) jako liczbę duchownych wyświęcanych w Polsce. W rzeczywistości kościół w Polsce wyświęca ok. 350 księży rocznie. Za niezamierzoną pomyłkę przepraszam.

KATARZYNA ZDANOWICZ

Polityka 29.2020 (3270) z dnia 14.07.2020; Do i od Redakcji; s. 89
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.