O Polityce

Schronisko w Radysach to nie wyjątek

Z wielką ulgą i zarazem nadzieją przyjęłam informację o wejściu (17 czerwca) prokuratora, policji oraz organizacji prozwierzęcych do schroniska w Radysach. Śledzę relacje i z całego serca popieram interwencję. Poczytuję ją jako symbol zmian, nie zaś jednostkowy przypadek zamknięcia dramatycznie źle prowadzonej placówki. Przy okazji dyskusji o Radysach wskazywany jest problem szerszej, społecznej odpowiedzialności za panującą tam sytuację.

Polityka 31.2020 (3272) z dnia 28.07.2020; Do i od Redakcji; s. 83

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.