Podkast seryjny

Podkast seryjny. Odc. 25

HBO Max? Na rewolucję trzeba jeszcze poczekać

Czy HBO Max ma szansę konkurować z nowymi produkcjami innych serwisów VOD? Które premiery nas zachwyciły, a które wręcz przeciwnie?

Platforma streamingowa HBO Max – która zastąpiła HBO Go – wystartowała niemal niepostrzeżenie w cieniu światowych wydarzeń. Ale jednocześnie wzbogaciła dostępną w Polsce ofertę filmów i seriali: obok klasyków, takich jak „Sześć stóp pod ziemią”, w katalogu serwisu znalazły się głośne premiery ostatnich miesięcy: superbohaterski „Peacemaker”, postapokaliptyczna „Stacja jedenasta”, obsypane nagrodami „Hacks” czy wreszcie pirackie widowisko na wesoło „Nasza bandera znaczy śmierć” z Taiką Waititim w jednej z głównych ról.

Jednak czy ta oferta ma szansę konkurować z nowymi produkcjami innych serwisów VOD (a pamiętajmy, że polska premiera Disney+ wciąż przed nami)? Czy autorzy zatrudnieni przez HBO Max mają odwagę tworzyć przełomowe seriale i poruszać tematy, o których do tej pory nie było mowy? Czy raczej poruszają się po sprawdzonym, bezpiecznym terytorium, bojąc się, że ryzyko raczej odrzuci, niż przyciągnie widzów? I przede wszystkim: które z nowych produkcji nas zachwyciły, a które wręcz przeciwnie? W nowym odcinku „Podkastu seryjnego” wraz z Anetą Kyzioł oceniamy serialowe premiery platformy.

Kadr z serialu „Hacks”mat. pr.Kadr z serialu „Hacks”

Więcej na ten temat
Reklama
Reklama