Historia

„Kresy Rzeczpospolitej” nagrodzone!

„Kresy Rzeczpospolitej. Wielki mit Polaków” „Kresy Rzeczpospolitej. Wielki mit Polaków” Polityka

Miło nam poinformować, że wydana przez POLITYKĘ książka „Kresy Rzeczpospolitej. Wielki mit Polaków” została nagrodzona w konkursie Historia Zebrana, organizowanym przez redakcje serwisów internetowych Histmag.org oraz Granice.pl. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych książek historycznych roku. Wybór dokonywany jest dwutorowo: z jednej strony przez internautów (w tej edycji plebiscytu oddano ponad 5 tys. głosów), z drugiej przez jurorów – dziennikarzy, naukowców oraz doświadczonych recenzentów książek.

Polityka 5.2017 (3096) z dnia 31.01.2017; Do i od Redakcji; s. 98
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Los bezpłodnych katolików: niech Bóg decyduje

Wierzą w Boga, dlatego nie decydują się na potępiane przez Kościół in vitro i inseminację. Niepłodni po katolicku.

Elżbieta Turlej
24.01.2013