Klasyki Polityki

Seks z murem berlińskim

Seks z murem berlińskim. Prawdziwemu fetyszyście chodzi tylko o majtki

Czyste majtki ze sklepu pachnące chińską chemią nie stanowią atrakcji tak rajcującej, jak noszone, z zapachem. Czyste majtki ze sklepu pachnące chińską chemią nie stanowią atrakcji tak rajcującej, jak noszone, z zapachem. Piotr Socha / Polityka
Fetyszem może być wszystko: buty, majtki, drzewa, rzeźby, pieluchy, a nawet mur berliński.
Prawdziwemu fetyszyście chodzi tylko o majtki. Dziewczyna potrzebna jest mu tylko jako ich nosicielka.Ron Chapple/PantherMedia Prawdziwemu fetyszyście chodzi tylko o majtki. Dziewczyna potrzebna jest mu tylko jako ich nosicielka.

Na stronach internetowych fetyszystów majtkowych pojawił się anons, w którym zamieszczający szuka chętnej do zdjęcia majtek, na co on będzie patrzył. Podszył się. To nie jest fetyszysta, tylko tuzinkowy amator seksu standardowego, który przystąpi od razu do rzeczy, zdjętą część garderoby odrzucając precz.

Prawdziwemu fetyszyście chodzi tylko o majtki. Dziewczyna potrzebna jest mu tylko jako ich nosicielka. W Internecie znajdujemy oferty nosicielek. Oferowane są majtki poorgazmowe. Inna szuka konesera jej majteczek, zapewniając, że podchodzi uczciwie do tego biznesu, żadnej lipy, cena 35 zł.

Szczupła i piękna Monika zajmuje się tym profesjonalnie i jest zweryfikowana jako dostarczycielka. Chciałbyś poczuć zapach prawdziwej młodej studentki? Prawdziwa wyśle amatorowi majtki w szczelnym woreczku. Ofert jest multum, ceny niewygórowane.

Czyste majtki ze sklepu pachnące chińską chemią nie stanowią atrakcji tak rajcującej, jak noszone, z zapachem. „Techniki współżycia fetyszysty z majtkami są mało wyszukane. Fetyszystom zależy na kontakcie z fetyszem” – pisze Karina Jermak, absolwentka Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii w Instytucie Psychologii Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu, w pracy napisanej pod kierunkiem prof. Marii Beisert. Pragną go zakładać, kłaść się na nim lub pod nim, przyglądać, pieścić, ssać, wkładać w otwory ciała, a czasem palić, co stanowi namiastkę sadystycznego aktu seksualnego.

Efekt współżycia z majtkami może być równie satysfakcjonujący, jak byłby z ich nosicielką. Co więcej, może on zapewnić nie jeden, lecz szereg orgazmów. Naukowcy badający temat twierdzą, że fetyszyści są często hiperorgazmiczni.

Tu należy uczynić poważne rozróżnienie. Wielu mężczyzn lubi, gdy kobieta przed nocą ubiera się w seksowną bieliznę, np.

Polityka 24.2013 (2911) z dnia 11.06.2013; Ludzie i Style; s. 88
Oryginalny tytuł tekstu: "Seks z murem berlińskim"
Reklama