Z NAJNOWSZEJ POLITYKI: Wizje posła Pięty

Pieta prezesa
Ten poseł to PiS w pigułce, bez znieczulenia, dla ludzi o mocnych nerwach. Schowany w tylnych poselskich ławach, odliczający dni do triumfalnego powrotu do władzy. Bo wraz z Jarosławem Kaczyńskim przyjdzie również Stanisław Pięta.
W kontakcie bezpośrednim miły, uprzejmy, w sieci zdejmuje maskę i zaostrza retorykę.
Wojciech Stróżyk/Reporter

W kontakcie bezpośrednim miły, uprzejmy, w sieci zdejmuje maskę i zaostrza retorykę.

W Sejmie „prokacapskie gęby”, w mediach propaganda aborcji, eutanazji, homomałżeństw, u władzy ludzie, którzy zasłużyli na Trybunał Stanu, na ulicach lewacy, agenci, dewianci, feministki... Degradacja wspólnoty, rodziny, państwa. Tak szkicuje Polskę Stanisław Pięta, poseł PiS. W Sejmie od trzech kadencji.

„To zdegenerowane państwo, pełne korupcji, bezkarnych ubeków i tewulców to »zasługa« smolarów, michników itp.” [pisownia oryg.] – pisze na Twitterze. „To niestety chory kraj, choroba jest nieuleczalna. Ten system musi zostać unicestwiony, popeerelowskie, czerwone mendy muszą zostać pozbawione wpływów. Wszystko jedno jak, inaczej utracimy Ojczyznę i zaprzepaścimy przyszłość naszych dzieci. Następne pokolenia będą nas przeklinać” – dodaje na Facebooku. Recepta jest prosta: głosowanie na PiS.

Zresztą „kto nie popiera PiSu to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku”. Tym ostatnim tweetem sprawia, że na krótko robi się o nim głośno, nie tylko na Twitterze.

Mało kto jednak pamięta, że poseł Pięta jest autorem…

Cały artykuł Malwiny Dziedzic w bieżącym numerze POLITYKI –  dostępnym w kioskach, w wydaniach na iPadzie, Kindle i w Polityce Cyfrowej.

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną