Kraj

O dzieciach dla dorosłych

Gender czyha na przedszkolaki?

W przedszkolach na temat edukacji seksualnej nie ma ani słowa. W przedszkolach na temat edukacji seksualnej nie ma ani słowa. Igor Stepovik / PantherMedia
Stop seksualizacji naszych dzieci. Chrońmy dzieci przed gender. Wychowanie seksualne to deprawacja, szkoła masturbacji i prezent dla pedofilów – katolicka prawica uderza w coraz czulsze struny.
Dziecko wychowane w klimacie tabu, odcięte od wiedzy o własnym ciele, zawstydzone seksualnością jest łatwą ofiarą dla pedofila.Jessie Jean/The Image Bank/Getty Images/FPM Dziecko wychowane w klimacie tabu, odcięte od wiedzy o własnym ciele, zawstydzone seksualnością jest łatwą ofiarą dla pedofila.

Tym, którzy od miesięcy próbują tłumaczyć, czym jest gender i edukacja seksualna, opadają już ręce. Narasta histeria, ton oskarżeń brzmi coraz bardziej apokaliptycznie i dawno przekroczył granice absurdu. Kolejnym impulsem do ataku była pierwsza wersja listu pasterskiego episkopatu, przygotowanego na Dzień Rodziny, w którym biskupi napisali: „Bardzo sprytnie pomija się fakt, że celem edukacji genderowej jest seksualizacja dzieci i młodzieży. Rozbudzanie seksualne już od najmłodszych lat prowadzi do uzależnień w sferze seksualnej, do zniewolenia człowieka.

Polityka 2.2014 (2940) z dnia 07.01.2014; Temat tygodnia; s. 18
Oryginalny tytuł tekstu: "O dzieciach dla dorosłych"

Czytaj także

Społeczeństwo

Co algorytmy mogą odczytać z naszych zdjęć?

Prof. Michał Kosiński o tym, co i jak komputerowe algorytmy mogą odczytać z dowolnego zdjęcia portretowego.

Jacek Żakowski
24.01.2021