Kraj

Internauci cierpią przez prezesa PiS. Sprawdź, czemu jest winien

Krystian Maj / Forum
Posłanka Nowoczesnej poskarżyła się na wysokie temperatury panujące w Sejmie. Z odpowiedzią pospieszyli jej internauci z nowym hasztagiem #cierpieprzezJarka.

Za oknami upał. Wielu szczęśliwców może w tym czasie liczyć na ulgę, którą daje klimatyzacja, niestety nasi posłowie i posłanki najwyraźniej do nich nie należą. Na panujące w Sejmie upały poskarżyła się w rozmowie z „SuperExpressem” posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus.

Wielgus wspomniała o niedogodnościach związanych z wysokimi temperaturami panującymi podczas obrad Sejmu. Co więcej, okazało się, że zna ona bezpośrednią przyczynę takiego stanu rzeczy: „W jednej z książek o Jarosławie Kaczyńskim jest napisane, że prezes PiS lubi temperaturę 26 stopni. To przez niego jest nam tak gorąco w Sejmie”.

Na pytanie, czy to właśnie upodobania prezesa są powodem upałów w gmachu przy Wiejskiej, odpowiedziała rezolutnie: „Może to brzmi absurdalnie, ale wydaje mi się, że tak”.

Na wypowiedź posłanki natychmiast zareagowali użytkownicy Twittera. Za pomocą hasztagu #cierpieprzezJarka skarżą się na wszystkie spotykające ich nieszczęścia, za które odpowiedzialny jest – wedle ich podejrzeń – sam Jarosław Kaczyński. Wybraliśmy najciekawsze z nich: 

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak pozostać sobą po spektakularnym sukcesie bądź porażce

Jak sobie poradzić z porażką, ale też sukcesem.

Grzegorz Gustaw
08.08.2017
Reklama