Kraj

W ciągłym ogniu sukcesów

Mizerski na bis

Polityka
WOT, które mimo że istnieją krótko, są już słynne i mają na swym koncie osiągnięcia bojowe, w które trudno uwierzyć.

Dla organizacji proobronnych mijający rok był szczególny. W mijającym roku organizacje proobronne pokazały, że zajmują obecnie ważne miejsce w naszym życiu, a w niedalekiej przyszłości zamierzają zajmować miejsce jeszcze ważniejsze. Potwierdzają to m.in. sukcesy, które stały się ich udziałem. Niedawno Antoni Macierewicz uroczyście wręczył nagrody liderom organizacji proobronnych oraz najlepszym instruktorom i strzelcom uczestniczącym w programie szkoleniowym „Paszport”. Jak podkreślił, „stanowią oni, można powiedzieć, taki zaczątek w swoich miejscowościach i w życiu codziennym wysiłku proobronnego całego Narodu”.

Polityka 1.2018 (3142) z dnia 26.12.2017; Felietony; s. 138
Oryginalny tytuł tekstu: "W ciągłym ogniu sukcesów"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Jak PGNiG dosala Zatokę Pucką

Dlaczego mieszkańcom nadmorskiego Kosakowa przeszkadza, że morze jest słone?

Ryszarda Socha
12.11.2019