Kraj

Co otorbiło prezesa

Mizerski na bis

Polityka
Jeśli chodzi o tych, którzy na rekonstrukcji skorzystali, to oprócz lewactwa, któremu udało się otorbić Kaczyńskiego, najbardziej wygrana jest posłanka Mazurek – rzeczniczka klubu PiS.

Trwa dyskusja, w kogo najbardziej uderzyła rekonstrukcja rządu. Zdaniem większości publicystów najbardziej uderzyła ona w opozycję, dlatego nic dziwnego, że opozycja ostrzega, iż takiej rekonstrukcji nie zaaprobuje i nie poprze. Opozycja nie kryje, że odejście z rządu tak ważnych polityków, jak Szyszko, Waszczykowski i Macierewicz, to dla niej bolesna strata, która może wywołać w jej szeregach moralne rozprzężenie i intelektualny chaos.

Osobiście uważam, że nieustanna krytyka, wyśmiewanie i oburzanie się na działania i wypowiedzi osób takich, jak Szyszko, Waszczykowski czy Macierewicz, to konstytucyjne prawo opozycji, dlatego uniemożliwienie tym osobom dalszego pełnienia funkcji to nic innego jak brutalna próba zamknięcia jej ust.

Reklama

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Kobiety u władzy w Bizancjum

Zostanie cesarską małżonką, wejście w rolę bazylisy, było zapewne największym marzeniem przynajmniej niektórych mieszkanek Bizancjum, a w pewnych okresach łakomym kąskiem dla wielu dobrze urodzonych niewiast spoza niego.

Mirosław J. Leszka
12.03.2019
Reklama