Mizerski na bis

Co otorbiło prezesa
Jeśli chodzi o tych, którzy na rekonstrukcji skorzystali, to oprócz lewactwa, któremu udało się otorbić Kaczyńskiego, najbardziej wygrana jest posłanka Mazurek – rzeczniczka klubu PiS.
Polityka

Trwa dyskusja, w kogo najbardziej uderzyła rekonstrukcja rządu. Zdaniem większości publicystów najbardziej uderzyła ona w opozycję, dlatego nic dziwnego, że opozycja ostrzega, iż takiej rekonstrukcji nie zaaprobuje i nie poprze. Opozycja nie kryje, że odejście z rządu tak ważnych polityków, jak Szyszko, Waszczykowski i Macierewicz, to dla niej bolesna strata, która może wywołać w jej szeregach moralne rozprzężenie i intelektualny chaos.

Osobiście uważam, że nieustanna krytyka, wyśmiewanie i oburzanie się na działania i wypowiedzi osób takich, jak Szyszko, Waszczykowski czy Macierewicz, to konstytucyjne prawo opozycji, dlatego uniemożliwienie tym osobom dalszego pełnienia funkcji to nic innego jak brutalna próba zamknięcia jej ust.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj