Kraj

Minister ds. bezpieczeństwa

Fusy plusy i minusy

Polityka
Nie chcę bronić Zielińskiego, ale uważam, że jeśli dzięki obecności księdza i policjantów przebranych za funkcjonariuszy SOP czuje się bezpieczniej, to nie ma co robić z tego problemu.

Niepokojące sygnały dochodzą z Suwałk, gdzie miejscowi policjanci po otrzymaniu podwyżek i powrocie ze zwolnień lekarskich poczuli się tak dobrze, że przypuścili atak na wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego. W liście skierowanym do jednej z posłanek PO policjanci opisują dramatyczną sytuację suwalskiej policji pod rządami Zielińskiego, który według nich urzęduje w stylu bizantyjsko-folwarcznym, a policjantów traktuje jak chłopów pańszczyźnianych, nie interesując się ich podstawowymi potrzebami.

Polityka 47.2018 (3187) z dnia 20.11.2018; Felietony; s. 99
Oryginalny tytuł tekstu: "Minister ds. bezpieczeństwa"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Dr Joanna Wardzała o pokoleniu 20-latków odrzucających konsumpcyjny styl życia rodziców

Rozmowa z dr Joanną Wardzałą, socjolożką i badaczką zachowań konsumpcyjnych, o tym, dlaczego dzisiaj młodzi ludzie nie chcą kupować i gromadzić dóbr.

Joanna Podgórska
12.11.2019