Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 9,90 zł!

Subskrybuj
Kraj

Stan przejściowy

Cisza przed burzą?

Polska polityka jest w stanie niejasności i czeka na jakieś przełomy. Polska polityka jest w stanie niejasności i czeka na jakieś przełomy. Max Skorwider
Mijający rok miał wiele rozstrzygnąć w polskiej polityce, a pod jego koniec jest jeszcze więcej niejasności. Czy to cisza przed sztormem?
W PiS słychać, że Andrzej Duda będzie miał najlepszą kampanię wyborczą w dziejach III RP.Mateusz Włodarczyk/Forum W PiS słychać, że Andrzej Duda będzie miał najlepszą kampanię wyborczą w dziejach III RP.

Zdumiewające jest to, jak niemal niezmienne są od wielu już miesięcy sondaże. Odbyły się dwie wielkie kampanie wyborcze, na które politycy wydali kilkadziesiąt milionów złotych z partyjnych środków i miliardy z budżetu państwa. Zjeździli tysiące kilometrów, wymyślali „piątki”, „szóstki” i „hattriki”. Przewaliło się kilka grubych afer, z zachodzącą już na ten rok kwestią zarobków asystentek prezesa NBP, z dwiema wieżami Srebrnej, lotami marszałka Kuchcińskiego, farmą trolli w resorcie sprawiedliwości, sprawą Banasia i innymi, niewiele mniejszymi.

Polityka 51.2019 (3241) z dnia 17.12.2019; Polityka; s. 30
Oryginalny tytuł tekstu: "Stan przejściowy"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?