Kraj

Stan przejściowy

Cisza przed burzą?

Polska polityka jest w stanie niejasności i czeka na jakieś przełomy. Polska polityka jest w stanie niejasności i czeka na jakieś przełomy. Max Skorwider
Mijający rok miał wiele rozstrzygnąć w polskiej polityce, a pod jego koniec jest jeszcze więcej niejasności. Czy to cisza przed sztormem?
W PiS słychać, że Andrzej Duda będzie miał najlepszą kampanię wyborczą w dziejach III RP.Mateusz Włodarczyk/Forum W PiS słychać, że Andrzej Duda będzie miał najlepszą kampanię wyborczą w dziejach III RP.

Zdumiewające jest to, jak niemal niezmienne są od wielu już miesięcy sondaże. Odbyły się dwie wielkie kampanie wyborcze, na które politycy wydali kilkadziesiąt milionów złotych z partyjnych środków i miliardy z budżetu państwa. Zjeździli tysiące kilometrów, wymyślali „piątki”, „szóstki” i „hattriki”. Przewaliło się kilka grubych afer, z zachodzącą już na ten rok kwestią zarobków asystentek prezesa NBP, z dwiema wieżami Srebrnej, lotami marszałka Kuchcińskiego, farmą trolli w resorcie sprawiedliwości, sprawą Banasia i innymi, niewiele mniejszymi.

Polityka 51.2019 (3241) z dnia 17.12.2019; Polityka; s. 30
Oryginalny tytuł tekstu: "Stan przejściowy"
Reklama

Czytaj także

Ludzie i style

Chorwacja – co zobaczyć w drodze nad morze?

Wakacje w Chorwacji kojarzymy przede wszystkim z plażowaniem, kuchnią i zabytkami. Słusznie, ale w głębi kraju czekają na nas prawdziwe skarby natury, które po prostu trzeba zobaczyć!

Prezentacja
21.04.2021