Kraj

Wolny wybór

Czy leci z nami prezes?

Pęd Kaczyńskiego do kuriozalnych wyborów w czasach epidemii został na świecie dostrzeżony. Pęd Kaczyńskiego do kuriozalnych wyborów w czasach epidemii został na świecie dostrzeżony. Adam Chełstowski / Forum
„Dobra zmiana” odchodzi w przeszłość, a rządy PiS wkraczają w nowy etap. Czy najbardziej nam dzisiaj zagraża dyktatura Kaczyńskiego, czy raczej lata wielkiego chaosu? Jak wybory lub ich brak wpłyną na następne polityczne lata?
PiS na poczekaniu wymyślił sobie wyborczą drogę na skróty, aby wykorzystać fakt, iż Polacy zajęci są czymś innym.Agencja Wschód/Forum PiS na poczekaniu wymyślił sobie wyborczą drogę na skróty, aby wykorzystać fakt, iż Polacy zajęci są czymś innym.

Komediodramat o wyborach prezydenckich rozwija się w najlepsze. Akcja posuwa się do przodu, choć nadal nic nie wiadomo. Dziś w Polsce łatwiej jest przewidywać krzywą zachorowań na koronawirusa niż realizację kalendarza wyborczego. Raz jeszcze okazuje się, że w generowaniu chaosu Jarosław Kaczyński nie ma sobie równych.

Teoretycznie wybory powinny się odbyć za niewiele ponad dwa tygodnie. Faktycznie to tylko jedna z opcji. Do końca też nie wiadomo, w jakiej formule mają się odbyć. No i kto będzie nad nimi czuwać.

Polityka 17.2020 (3258) z dnia 21.04.2020; Temat tygodnia; s. 13
Oryginalny tytuł tekstu: "Wolny wybór"
Reklama

Czytaj także

Ludzie i style

Chorwacja – co zobaczyć w drodze nad morze?

Wakacje w Chorwacji kojarzymy przede wszystkim z plażowaniem, kuchnią i zabytkami. Słusznie, ale w głębi kraju czekają na nas prawdziwe skarby natury, które po prostu trzeba zobaczyć!

Prezentacja
21.04.2021