Kraj

Prezes kontra obcy

Z życia sfer

Poseł Suski z PiS złożył doniesienie, że nieznani sprawcy przejęli nad nim kontrolę w sieci, na skutek czego na jego profilu pojawiły się zdjęcia roznegliżowanej radnej Zjednoczonej Prawicy z Mogilna.

Podejrzewa, że kontrolę nad jego kontem mogła przejąć Rosja, która z tego, co mu wiadomo, posiada w sieci „specjalną jednostkę do atakowania Polski”. Na szczęście po ataku Suski szybko doszedł do siebie, co pokazuje, że atakując go, Rosja mocno przeliczyła się z siłami.

Przypadki utraty kontroli przez polityków Zjednoczonej Prawicy mnożą się, co może być dowodem na słabnięcie tej formacji. Wpływ na treść swoich wpisów straciły już m.in. posłanka Borowiak, minister rodziny Marlena Maląg i wiceminister rozwoju Iwona Michałek.

Polityka 5.2021 (3297) z dnia 26.01.2021; Felietony; s. 95
Oryginalny tytuł tekstu: "Prezes kontra obcy"
Reklama

Czytaj także

Kultura

Rafał Wojaczek pod gwiazdą rozpaczną

Swego czasu stał się idolem i do dziś rozbudza namiętności wśród czytelników. Spośród wielu młodo zmarłych literackich straceńców i nadwrażliwców może jeszcze Halina Poświatowska wywołuje czytelnicze emocje. Blednie za to mit Edwarda Stachury, mało kto wraca do wierszy Andrzeja Bursy czy prozy Marka Hłaski. Dlaczego jedne literackie legendy trwają, inne zdają się rozwiewać?

Mirosław Pęczak
08.12.2001