Kraj

Miłość, Jezus i kabel

Zdaniem ojca Tadeusza Rydzyka czas pandemicznych obostrzeń to czas wzmożonej aktywności szatana. Zdaniem ojca Tadeusza Rydzyka czas pandemicznych obostrzeń to czas wzmożonej aktywności szatana. Grażyna Marks / Agencja Gazeta
Na skutek pandemicznych obostrzeń siadła fizyczna aktywność Polaków. Na szczęście ich aktywność duchowa ma się doskonale.

W komunikacji miejskiej miasta Lubin bardzo uaktywnili się np. wyznawcy Jezusa Chrystusa, którzy dotąd byli tam zupełnie niewidoczni. W efekcie na wyświetlaczach autobusów oprócz numeru linii pojawiły się wezwania do nawrócenia i deklaracja: „Jezus jest moim Panem”.

Wzmożona aktywność szatana

Część pasażerów przyjęła deklarację z zadowoleniem, licząc, że razem z Jezusem pojawi się więcej nowoczesnych autobusów. Innych ogarnął niepokój, czy jazda z kierowcą znajdującym się pod silnym wpływem Jezusa będzie dla nich bezpieczna.

Reklama

Czytaj także

Ludzie i style

Chorwacja – co zobaczyć w drodze nad morze?

Wakacje w Chorwacji kojarzymy przede wszystkim z plażowaniem, kuchnią i zabytkami. Słusznie, ale w głębi kraju czekają na nas prawdziwe skarby natury, które po prostu trzeba zobaczyć!

Prezentacja
21.04.2021