Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Kraj

Przełom tuż-tuż?

Sondaż „Polityki”: Z czym kojarzą się rządy PiS i czy przełom jest tuż-tuż?

Popatrzmy na głębsze, bardziej całościowe trendy, jakie się w naszym sondażu ujawniły. Zadaliśmy pytanie zasadnicze: o ocenę rządów PiS od 2015 r. do dzisiaj. Popatrzmy na głębsze, bardziej całościowe trendy, jakie się w naszym sondażu ujawniły. Zadaliśmy pytanie zasadnicze: o ocenę rządów PiS od 2015 r. do dzisiaj. Marek Sobczak
Wszyscy zastanawiają się, czy polska polityka może się zmienić i kiedy? Co zatem Polacy sądzą o sześciu latach władzy PiS? Jak ją oceniają na tle poprzednich rządów? Kto ich zdaniem lepiej by rządził Polską? Co dzisiaj obchodzi ludzi, co ich martwi i przejmuje?

To niektóre pytania z najnowszego sondażu POLITYKI, który wykonała dla nas pracownia Kantar. Chcieliśmy się dowiedzieć, w jakim miejscu jest teraz polska rzeczywistość, czy zmierzamy do kolejnej kadencji władzy PiS, czy raczej do zwycięstwa opozycji. Jakie są argumenty za jedną i za drugą opcją.

Na który komitet wyborczy oddałby/abyPan/i głos?Lech MazurczykNa który komitet wyborczy oddałby/aby Pan/i głos?

Klasyczny sondaż partyjny pokazuje, że tendencja zniżkowa PiS w zasadzie się utrzymuje, ale też w przypadku Platformy brak fajerwerków, a trend wzrostowy wyhamował (w niektórych innych sondażach sytuacja PO wygląda trochę lepiej).

Polityka 52.2021 (3344) z dnia 20.12.2021; Sondaż Polityki; s. 30
Oryginalny tytuł tekstu: "Przełom tuż-tuż?"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >