Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Kraj

Dudowie: reaktywacja?

Dudowie: reaktywacja? Co chcą, co mogą, ile znaczą

Drobne gesty niezależności nie zmienią zasadniczo bilansu obu jego kadencji. Drobne gesty niezależności nie zmienią zasadniczo bilansu obu jego kadencji. Maciej Gillert/Gallo / Getty Images
Andrzej Duda próbuje ożywić swą prezydenturę. Aktywność polityczną po raz pierwszy pokazała także jego żona Agata. Już słychać głosy uznania i nadziei na lepszą drugą część kadencji pierwszej pary. Czy słusznie?
3 lutego Duda ogłosił, że wychodzi z inicjatywą ustawodawczą w sprawie Sądu Najwyższego.Adam Chełstowski/Forum 3 lutego Duda ogłosił, że wychodzi z inicjatywą ustawodawczą w sprawie Sądu Najwyższego.

Media trafnie przewidziały, że Duda, chociaż pewnie chory na covid, leży tam sztywny, ale na pewno na ten narciarski maraton przyjedzie. Nie mylili się, nie mylili się. Już ozdrowiałem – mówił w Zakopanem 16 stycznia ewidentnie rozradowany Andrzej Duda, który po przejściu covidu wziął udział w charytatywnej imprezie w Tatrach.

Przy okazji – co było dość zaskakujące, jeśli wziąć pod uwagę jego wcześniejsze, pełne rezerwy wypowiedzi o ludziach „operujących igłami w okolicy ramion” – zachwalał dobrodziejstwa trzeciej dawki szczepionki na koronawirusa.

Polityka 7.2022 (3350) z dnia 08.02.2022; Temat z okładki; s. 12
Oryginalny tytuł tekstu: "Dudowie: reaktywacja?"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >