Prenumerata na trudne czasy.

6 miesięcy za 99 zł.

Subskrybuj
Kraj

Czarno to widać

Czy zimą będzie zimno? Czarno to widać. Rosną ceny węgla, którego nie ma

Polacy ogrzewający domy węglem to ponad 3,8 mln gospodarstw domowych, które w sumie potrzebują ok. 9 mln ton. Polacy ogrzewający domy węglem to ponad 3,8 mln gospodarstw domowych, które w sumie potrzebują ok. 9 mln ton. Obywatel Janek
Dla milionów Polaków to zapowiedź zimy w chłodzie albo biedzie. Rząd dorzuca do pieca puste obietnice.
W każdym miesiącu bieżącego roku, z wyjątkiem kwietnia, eksport węgla energetycznego był wielokrotnie większy niż w czterech ostatnich latach.Obywatel Janek W każdym miesiącu bieżącego roku, z wyjątkiem kwietnia, eksport węgla energetycznego był wielokrotnie większy niż w czterech ostatnich latach.

Skład węgla w Katowicach: – Od trzech miesięcy nic nie mamy, ani ekogroszku, ani orzecha. Kiedy dostawa? Nie wiemy. Nie zapisujemy na listę, proszę dzwonić i się dowiadywać. W Zielonej Górze podobnie: – Właśnie wyjechały nam ostatnie auta. Nic już nie mamy, przykro nam. Skład w Szczecinie: – Zostało nam trochę kamiennego. Jakość niewysoka, ale po dwa osiemset. Pięć ton pan potrzebuje? Wykluczone. Dwie mogę sprzedać maksymalnie. I Wrocław: – Grubego nie mamy, ale jest jeszcze kilka ton ekogroszku.

Polityka 32.2022 (3375) z dnia 02.08.2022; Temat tygodnia; s. 15
Oryginalny tytuł tekstu: "Czarno to widać"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >