Mea pulpa

Powód do zmartwień
Iza Miko, amerykańska aktorka polska, najczęściej zatrudniana do scen wycinanych później w montażu, znów ma powody do zmartwień. Serial z jej udziałem, zatytułowany „The Cape”, właśnie znika z telewizji. Powodem jest znikająca widownia. Co tydzień 4 mln. Jednak warto kręcić u nas. W Polsce co roku znika bez śladu tylko 15 tys. osób.

• Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich fanów Adama Małysza. Nasz mały mistrz potwierdził, że wybiera się na Rajd Dakar. Adam zasiądzie za kierownicą Porsche Cayenne. W środowisku rajdowym start wąsatego orła wzbudził powszechną wesołość. W końcu leżenie w gipsie też jest jakąś formą białego szaleństwa.

• W luksusowej prasie kobiecej pojawił się Muniek Staszczyk, gość raczej tam rzadki. „Dla mnie najważniejszy jest mój wizerunek, który wyniosłem z etosu podwórkowego – mówi muzyk. – Jakoś nie mogę cynicznie powiedzieć: Idę sobie walnąć reklamkę za czterysta tysięcy”. Nie wiem, na jakim podwórku wychowywał się Szymon Majewski. Ale sądząc po kwotach, musiało być sporo większe.

• Trudno od niej uciec, ale w końcu to już jest gwiazda międzynarodowa. Joanna Krupa poinformowała świat o zmianach w jej życiu osobistym. „Jakaś szumowina ukradła mi telefon” – powiedziała. Z rysopisu ewidentnie wynika, że to byli nasi.

• Ten news zelektryzował wszystkich mężczyzn ubierających się schludnie i drogo. Olivier Janiak, redaktor, prezenter i trendsetter zaczął chodzić o kulach. Podobno ciężar gatunkowy jego garderoby był za duży.

• Nikt tego nie sprawdził, nikt nie zapytał. Nikt nie zweryfikował, ale napisali wszyscy. Tomasz Karolak, aktor, celebryta, dyrektor własnego teatru, twarz Hyundaia w Polsce, ojciec, kolekcjoner aut, kupił mieszkanie za 700 tys. zł. Całe 50 m kw. W poprzednim nie mieściło mu się ego.

• To nie tak miało być. Rozleciało się coś, co nie miało się rozlecieć. Mariaż arystokracji i głowy Kościoła, grającej na fortepianie jak nikt. Piotr Adamczyk rozstał się z narzeczoną Anną Czartoryską. Tak nagle? Przed beatyfikacją? Papież tak nie postępuje.

• Znowu zła wiadomość dla fanów Piotra Adamczyka. Piotr nie zatańczy w „Tańcu z gwiazdami” nawet za 40 tys. zł tygodniowo. Szok? Nieprawda. Otóż informuję, że ja chętnie nie zatańczę nawet za 45 tys. Jeśli ktoś nie zatańczy za 50, to prosimy o kontakt z redakcją.

• Mocne słowa wypowiedziała ostatnio na antenie TVN Maria Czubaszek, jedna z ostatnich wolnych osób w ojczyźnie. Pani Maria wyznała, że nie kocha Polski, czuje się warszawianką, a reszta kraju jej zbytnio nie interesuje. Mało tego, wyznała, że wcale by nie chciała umrzeć za Polskę. Nie wiemy, co na to Polska, ale reakcji jej najbrzydszych dzieci jesteśmy pewni.

• W TVN objawienie, jakiego ostatnio nie doświadczaliśmy. Objawiła się Agnieszka Orzechowska, znana szeroko jako polska Angelina Jolie. Agnieszka wyznała, że jest brzydszą siostrą oryginalnej Jolie, a brzydszą dlatego, że w młodości tatuś ją bił oraz dźgał nożem. Znając biografię prawdziwej Jolie, to raczej ona tatusia...

Zbigniew Girzyński, strategiczny umysł Prawa i Sprawiedliwości, zabawił się w dyrektora programowego i wystosował list otwarty do właściciela Polsatu. Recepta jest prosta – zamiast Kuby Wojewódzkiego – Wojciech Cejrowski, zamiast Tomasza Lisa – Rafał Ziemkiewicz, zamiast Moniki Olejnik – Katarzyna Hejke. Widocznie Zbyszek wziął wapno – zamiast deprimu.

• W „Twoim Stylu” Marcin Prokop wyznaje: „Gdy idę ulicą i widzę piękną dziewczynę, mam ochotę spojrzeć jej w oczy, złapać za rękę i powiedzieć »Masz zimne dłonie. To znak, że lubisz się kochać«”. Niby nic, ale ja już ręki Prokopowi nie podam nigdy.

• No, wreszcie coś rytmicznie wartościowego. W Katowicach powstaje właśnie film o Paktofonice, legendarnej grupie krajowego hip-hopu. W głównych rolach występują młodzi aktorzy: Marcin Kowalczyk, Dawid Ogrodnik i Tomasz Schuchardt. Obraz reżyseruje Leszek Dawid, a nosić on będzie tytuł „Jesteś Bogiem”. Czy się komuś podoba, czy nie, przy takim tytule patronem medialnym na bank będzie rozgłośnia z Torunia.

Czytaj także

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną