Mea pulpa

Gotowa na wszystko
Oto powrót do radiowej klasyki, czyli literatury w eterze. Od minionego tygodnia w RMF FM Joanna Koroniewska czyta powieść zatytułowaną „Gotowa na wszystko”. Jej bohaterką jest „30-letnia mieszkanka małego miasteczka, rozmarzona, wesoła gaduła”. To cudowny wynalazek. Kobieta, którą można ściszyć w dowolnym momencie.
Joanna Koroniewska
VIPHOTO/EAST NEWS

Joanna Koroniewska

• Takie sytuacje w szoł biznesie zdarzają się wyjątkowo rzadko. Izabela Trojanowska straciła rolę w sztuce „Randka w ciemno” w Teatrze Palladium. Powodem było to, że – jak twierdził reżyser – Trojanowska się spóźniała i nic nie umiała. Nic nie umiała? Też mi powód! Gdyby potraktować to serio, trzeba by zamknąć wszystkie telewizje.

• To niespotykana wręcz gospodarność. Telewizja Polska rozpoczęła sprzedaż czasu reklamowego przy transmisjach z mundialu w Brazylii. Niestety, wszystkich zainteresowanych szybko ostrzegamy. Jest drogo. Powód jest jeden. Nasi nie grają.

• Wszyscy posępnie twierdzą, że to nie była walka, tylko epitafium. Tomasz Adamek przegrał starcie z Ukraińcem Wiaczesławem Głazkowem. Stawką sukcesu miał być pojedynek z samym Kliczką młodszym. Niestety, Głazkow zrobił z głową Adamka to samo, co Rosja z Krymem. Prawie odłączył ją od reszty.

• Znowu wielkie kłopoty z Agnieszką Kotulanką, znaną szerzej jako Krystyna Lubicz.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną