Mea pulpa

Monika przed i po
Monika Richardson wreszcie wyszła za mąż za swego oblubieńca Zbyszka Zamachowskiego. Ślub miał miejsce w pałacu Tłokinia koło Kalisza. Panna młoda będzie się teraz nazywać Monika Richardson-Malcolm-Zamachowska i już przed ślubem udzieliła wywiadu „Vivie!” o tym, jak się czuje po ślubie.
Mateusz Jagielski/EAST NEWS

• To był ewidentny hit tygodnia, a obok publicystyki Tomasza Adamka także hit kampanii wyborczej. Otylia Jędrzejczak i Maciej Żurawski spotkali się w studiu programu „Polityka przy kawie” i dali popis politycznej erudycji pod hasłem: „Kio to mówi” i „Kio to mówi 2”. Otylia musi wiedzieć z przeszłości, że nawet najgłębszy basen ma gdzieś dno. To właśnie teraz i tutaj.

• Piękna, zdolna, znana i lubiana Małgorzata Socha do niedawna była twarzą firmy BMW. Teraz ogłoszono, że została twarzą marki Škoda. Taki sukces wskazuje ewidentnie, że dalej będzie lubiana.

• To niemałe zaskoczenie. Monika Pietrasińska, nasza lokalna seksbomba, gwiazda „Playboya” oraz superserialu „Życie na bogato”, zaczyna karierę muzyczną. Jej pierwszy singiel nosi tytuł „Gloria”. Jestem na tak. Są kobiety, których usta mogą zrobić ze mną wszystko.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną