Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Mecz Polska-Ukraina Beata Szydło oglądała w towarzystwie Marcina Gortata.

• Pismo „CKM” opublikowało ranking najbardziej seksownych Polek. Na pierwszym miejscu modelka Sandra Kubicka. Co ciekawe, na piątym – Kinga Duda. Od czasu kiedy tata nocą tweetuje z „dziką foczką” czy „ruchadłem leśnym”, zrobiło się jakby bardziej sexy.

Robert Lewandowski wypuścił na rynek grę mobilną sygnowaną własnym nazwiskiem. „Lewandowski: Euro Star 2016” to prosta, darmowa gra zręcznościowa na smartfony i tablety. W telewizorach, jak powszechnie widać, już nie jest tak prosto.

• Dyrektor TVP2 Maciej Chmiel zapowiada kontynuację teleturnieju „Wielka gra” o przewrotnym tytule „Większa gra”. Pomimo jego ewidentnego braku pomysłów muszę przyznać, że to miły i sympatyczny człowiek. Gdyby miał przyjaciół, to na pewno by to potwierdzili.

• Oto program pokazujący, jak przerażająco długie może być 10 minut. „Studio YaYo” w TVP3 Warszawa, magazyn satyryczny Ryszarda MakowskiegoPawła Dłużewskiego. Całość jest tak sucha, że nawet znany z kąsania przeciwników Luis Suarez by tego nie ugryzł.

Dr Krzysztof Gojdź to prawdziwy intelektualista, twarzowy chirurg. Poucza, naucza i dzieli kobiety na właściwe sorty. Jeśli posługuje się skalpelem i botoksem tak inteligentnie jak słowem, to nie dziwię się, że polski show-biznes tak wygląda.

• Ekspert od wszystkiego w telewizjach śniadaniowych, ukrywający się pod literackim pseudonimem Ekskluzywny Menel, wziął cichy, sekretny ślub. Następnego dnia można było przeczytać o tym sekretnym wydarzeniu wszędzie. Kocham polski show-biznes. Ale chyba mniej, niż on sam kocha siebie.

• Reaktywowany przez TVP1 „Teleranek”, czyli program adresowany do najmłodszych, okazał się dużym sukcesem. Oglądało go blisko 14 tys. dzieci. Jako następny ruch proponuję kanał telewizyjny dla bezdomnych. Może się nazywać Karton Network.

• Kolejna dobra zmiana, i tym razem naprawdę śmieszna. Swój program w TVP3 Warszawa prowadzi niezłomny Jan Pietrzak. „Z szafy Pietrzaka” to wspomnienia kabaretowe oraz żartobliwe komentarze. Autorzy proszą o nieskładanie kondolencji.

Wojciech Cejrowski, prawicowy Don Kichot, podróżnik, łowca lewaków oraz piewca ciemnogrodu, rozpoczął pisanie felietonów w tygodniku „Do Rzeczy”. Z podróżnikami tak to już bywa. Jak się człowiek zagapi, to przypadkowo może trafić na zadupie.

• Mecz Polska-Ukraina Beata Szydło oglądała w towarzystwie Marcina Gortata. Ciekawe. Z PiS w naszym życiu jest jak z reklamą zakładu pogrzebowego, którą kiedyś widziałem w Polsce. Brzmiała ona: „Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej was”.

Adam Sztaba, kompozytor, dyrygent, swawolnik, juror oraz przystojniak, wziął kolejny ślub. Tym razem ze swoją menedżerką Agnieszką Dranikowską. Ja nigdy się nie ożenię. Wtedy, niestety, trzeba uprawiać seks z członkiem rodziny.

• Ciekawa deklaracja Kuby Błaszczykowskiego. „Gram tylko w piłkę nożną. Nie powinienem zarabiać więcej niż lekarz czy policjant”. Kuba zarabia 14 mln rocznie. Tyle samo wynosi dług Szpitala Powiatowego w Sławnie. Czyli się zgadza.

• Najpopularniejszym aktorem ostatnich dni w Polsce został Russell Crowe. Wszystko za sprawą wpisów na Twitterze, w których komplementował naszych piłkarzy. Russell grał kiedyś Robin Hooda. Wie, co to znaczy pomagać słabszym.

• Nowe gorące nazwisko na mapie show-biznesu. Monika Goździalska była uczestniczką programów „MasterChef” i „Ugotowani”, a na co dzień zarządza stacją TO!TV. Na imprezę Samochód Roku Playboya przyszła ubrana tylko w nienaganną depilację.

• Jak donoszą tabloidy, skazany na 7 lat więzienia Dariusz Krupa podobno zaczął malować. Zaczął od portretu Jana Pawła II, który miał wysłać swojej babci. Biorąc pod uwagę, że osadzony nie może zaprzeczyć, pewnie dowiemy się jeszcze, że niedługo napisze symfonię, stworzy balet i zacznie szydełkować.

• Modelka Małgosia Bela zostawiła francuskiego milionera i związała się z reżyserem Pawłem Pawlikowskim. Podobno jest bliższy jej ideałowi mężczyzny. Ja też mam swój ideał kobiety. Nimfomanka niemowa z własnym polem konopi pod Warszawą.

Polityka 27.2016 (3066) z dnia 28.06.2016; Kultura; s. 87
Reklama

Czytaj także

Kultura

„Rodzina Monet”. Nowy hit literatury młodzieżowej. Nieco lepszy niż Pizgacz

„Rodzina Monet” Weroniki Anny Marczak, czyli fantazja o życiu w ładnym domu z ładnymi chłopcami, to nowy hit literatury młodzieżowej rodem z Wattpada.

Justyna Sobolewska
17.03.2023
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną