Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Pismo „CKM” opublikowało ranking najbardziej seksownych Polek. Na pierwszym miejscu modelka Sandra Kubicka. Co ciekawe, na piątym – Kinga Duda. Od czasu kiedy tata nocą tweetuje z „dziką foczką” czy „ruchadłem leśnym”, zrobiło się jakby bardziej sexy.

Robert Lewandowski wypuścił na rynek grę mobilną sygnowaną własnym nazwiskiem. „Lewandowski: Euro Star 2016” to prosta, darmowa gra zręcznościowa na smartfony i tablety. W telewizorach, jak powszechnie widać, już nie jest tak prosto.

• Dyrektor TVP2 Maciej Chmiel zapowiada kontynuację teleturnieju „Wielka gra” o przewrotnym tytule „Większa gra”. Pomimo jego ewidentnego braku pomysłów muszę przyznać, że to miły i sympatyczny człowiek. Gdyby miał przyjaciół, to na pewno by to potwierdzili.

• Oto program pokazujący, jak przerażająco długie może być 10 minut. „Studio YaYo” w TVP3 Warszawa, magazyn satyryczny Ryszarda Makowskiego i Pawła Dłużewskiego. Całość jest tak sucha, że nawet znany z kąsania przeciwników Luis Suarez by tego nie ugryzł.

Dr Krzysztof Gojdź to prawdziwy intelektualista, twarzowy chirurg. Poucza, naucza i dzieli kobiety na właściwe sorty. Jeśli posługuje się skalpelem i botoksem tak inteligentnie jak słowem, to nie dziwię się, że polski show-biznes tak wygląda.

• Ekspert od wszystkiego w telewizjach śniadaniowych, ukrywający się pod literackim pseudonimem Ekskluzywny Menel, wziął cichy, sekretny ślub. Następnego dnia można było przeczytać o tym sekretnym wydarzeniu wszędzie. Kocham polski show-biznes. Ale chyba mniej, niż on sam kocha siebie.

Polityka 27.2016 (3066) z dnia 28.06.2016; Kultura; s. 87
Reklama