Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

W kanale Zoom TV Piotr Najsztub poprowadzi program, w którym będzie zniechęcał swych gości do małżeństwa. Doskonały wybór prowadzącego. Też uważam, że słowa „Nie opuszczę cię aż do śmierci” pewne są tylko u gościa dającego ci kredyt.

• Maciej Orłoś, legenda „Teleexpressu”, poprowadzi własne programy w powstającym kanale telewizyjnym Wirtualnej Polski. Mają być to propozycje publicystyczne i lifestyle’owe. Świetna zamiana. W TVP nie można mówić prawdy, a WP się nie opłaca.

• Konkurencja na rynku Gesslerów gęstnieje. Właśnie swoją pierwszą książkę kucharską „Słodki zielnik Lary” wydała córka Magdy Gessler. To instrukcja, jak połączyć zioła i desery. Lara ma na plecach tatuaż przedstawiający blat stołu z zastawą. Jak widać, ziół musiało było więcej.

• Kobieta o niepokojącej urodzie, czyli Iwona Kutyna, poprowadzi w serwisie Onet nowy program informacyjny. „Onet24” będzie prezentowany kilka razy dziennie i siedem razy w tygodniu. Jeśli newsów nie starczy, to zgodnie z tradycją zostaną wymyślone.

• Dobra wiadomość dla rodziny oraz polskiego kina. Maciej Stuhr ponownie został ojcem. Potomek będzie nosił dumne imię Tadeusz, a dumny ojciec po latach wreszcie zwolni tytuł „młodego Stuhra”.

• Michał Figurski po rocznej przerwie powrócił do pracy w programie „WidziMiSię” w Polsat News 2. Komentowane są tam aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Warto oglądać. Facet po rocznej przerwie od rzeczywistości może być jeszcze optymistą.

• Katolickie pismo „Dobry Tydzień” opublikowało wywiad z Martą Żmudą-Trzebiatowską, która krytykuje w nim pracę w niedzielę. Rozpętało się piekło. Nikt nie słuchał tłumaczeń, że ona tego wywiadu nie udzieliła.

Polityka 39.2016 (3078) z dnia 20.09.2016; Kultura; s. 87

Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Reklama