Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Rozdano Bestsellery Empiku. Jest to plebiscyt, w którym laureatami są ci, których dzieła najczęściej kupowali klienci sieci. Największym wydarzeniem tegorocznej gali był brak miejsca siedzącego dla Agnieszki Szulim. Reszta imprezy stała na normalnym poziomie.

• Najoryginalniejszy kawaler show-biznesu, czyli Misiek Koterski, zaręczył się z finalistką programu „Top Model” Marcelą Leszczak. Gratuluję. Misiek to mój bohater. Podobnie jak ja wiele razy miał ochotę się zmienić, ale na szczęście jest silniejszy od swej ochoty.

• Aktorka Ewa Kasprzyk została przyłapana na warszawskim lotnisku w objęciach przystojnego blondyna, który – jak się później okazało – jest treserem delfinów w Turcji. Aktualny mąż aktorki buduje statki. Sporo wody zatem upłynie, zanim panom skończą się wspólne tematy.

• Kolejny sukces Roberta Lewandowskiego. Okazało się, że nasz snajper ma nie tylko talent, fajną żonę, sporo kasy i włosy bez łupieżu. Posiada także atrakcyjną siostrę. Nazywa się Milena i aż żal pomyśleć, że w jej przypadku okienko transferowe już dawno zamknięte.

• Kolejny wielki sukces menedżerów z TVP. Ich autorski show zatytułowany „Mów mi mistrzu” przegrał w piątkowy wieczór ze wszystkimi konkurentami. Formuła programu polegała na tym, że każdy, kto ją zrozumiał, mógł określać się tytułem „mistrzu”.

• Ostatecznie i nieodwołalnie zaprezentowano wszystkie osoby, jakie wystąpiły w drugiej edycji programu TVN „Agent Gwiazdy”. Są zaskoczenia i to duże. Jak tu szukać agenta, jak człowiek nie wie, kto jest kim.

• Trwają ginekologiczne spekulacje, czy Miss Polonia Paulina Krupińska jest w kolejnej ciąży.

Polityka 7.2017 (3098) z dnia 14.02.2017; Kultura; s. 87
Reklama