Mea pulpa
Szykuje się kolejna bomba z TVP. Stacja pracuje intensywnie nad serialem „Korona królów”.

• W telewizyjnym pojedynku na orędzia zmierzyli się Beata Szydło oraz Andrzej Duda. Było to połączenie „Mam talent!”, KSW i „Polskiego zoo”. Wygrał prezydent z wynikiem 4,15 mln. Zachęcony wynikiem TVN planuje wprowadzić nowy kanał. TVN Orędzia.

• Jurorem w programie „Brain” na antenie Polsatu został znany youtuber ReZigiusz. Naprawdę nazywa się Remigiusz Wierzgoń i ma 21 lat. Co ciekawe, zastąpił na tym miejscu Mariusza Pudzianowskiego, który, choć potrafi podnieść wszystko, tej roli nie udźwignął.

• TVP rusza z kontynuacją swego popularnego serialu „Blondynka”. Serial, jak na krajowe seriale przystało, jest intrygujący, bo główną postać grają różne aktorki, w różnym wieku i uczesaniu. I stąd ten tytuł. Rzecz się dzieje w miejscowości Majaki, co też wiele tłumaczy.

• Nareszcie. Karolina Korwin-Piotrowska poprowadzi nowy program zatytułowany „DKF” w kanale TVN Fabuła. Będzie on przedstawiał świat filmu i jego okolice. Kino przeciętnemu widzowi kojarzy się z filmem i popcornem. Karolina dotychczas zajmowała się tym drugim.

• „W tyle wizji” w TVP Info zyskało widzów. Śledzi ten program średnio 530 tys. osób. Faworytem publiczności jest Krzysztof Feusette. Niespełniony poeta, scenarzysta, tekściarz, satyryk oraz aktor. Dzięki niemu widzowie mogą zobaczyć, jak wygląda prawdziwe nieszczęście.

• Z okazji 70. urodzin Andrzej Duda pogratulował Marcinowi Wolskiemu znakomitych programów satyrycznych. Mnie ostatnio ubawiła fraszka, jak to uchodźcy będą wieszać lesby i gejów, a Wałęsa wymyje im nogi. Od czasów pisania w „Żołnierzu Wolności” autor nie był tak waleczny.

• Nasz najsympatyczniejszy bramkarz Wojciech Szczęsny zameldował się na stałe w zespole Juventusu Turyn. Gratulacje. Jednym z przydomków włoskiego zespołu jest termin Stara dama. Znając skłonności Szczęsnego, wkrótce się to zmieni.

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną