Mea pulpa
Cezary Pazura napisał autobiografię zatytułowaną „Byłbym zapomniał, czyli kariera Kilera”.

• To był tydzień tego duetu. Jerzy Owsiak, zniesmaczony krytyką Przystanku Woodstock, zaproponował, by Krystyna Pawłowicz spróbowała seksu, to się rozluźni – i w plecach, i w głowie. Posypały się gromy, wyrazy, pozwy i, niestety, ani jednej propozycji.

• To była szybka kariera w TVN Style. Hanna Lis właśnie obwieściła koniec swego programu kulinarno-podróżniczego „Bez planu”. Podobno był za drogi. Pamiętam, jak Rosja przestała pracować nad niewidzialnym samolotem, który był widzialny. Też był za drogi.

• Oto nowy bohater sezonu. Napój energetyzujący Tiger, który zaszokował wszystkich nową strategią reklamową związaną z rocznicą wybuchu powstania warszawskiego. Życzmy im kolejnych pionierskich osiągnięć. Na rynku producentów wyklętych.

• Poseł PiS Dominik Tarczyński wystąpił kiedyś w TVN Style jako asystent egzorcysty, który widział ludzi lewitujących, plujących gwoździami i inne podobne zjawiska. Ewidentnym dowodem istnienia zjawisk ponadnaturalnych jest fakt, że pan Tarczyński został posłem.

Cezary Pazura napisał autobiografię zatytułowaną „Byłbym zapomniał, czyli kariera Kilera”. Całe życie miałem pod górę, mimo że z Mazowsza jestem – pisze autor. To prawda. Od lat jest ulubieńcem najgłupszych tabloidów. Nie dziwię się. Takiej kariery się nie wybacza.

• Wiadomo już, kto będzie gospodarzem nowego „Koła Fortuny” w TVP2. Został nim wokalista Rafał Brzozowski. Trudno. Rafał z powodu kontuzji kręgosłupa musiał przerwać kiedyś karierę sportową. Jak widać, zdrowy kręgosłup przydałby mu się i dziś.

• Muzycy Krzysztof Trebunia-Tutka oraz Jan Karpiel-Bułecka nie wezmą udziału w Międzynarodowym Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem. A wszystko to dlatego, że obaj występowali przeciwko upartyjnianiu góralskich uroczystości. Ta decyzja to taki nowy folklor.

Aktualności, komentarze

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną