Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Popek wystartuje w wyborach z ramienia partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego.

Zmiany w TVP Info. Stacja zyska nowe studio oraz wystrój. Rozpocznie także emisję w Full HD. Ciekawe. Jak to powiedział Jan Tomaszewski, jak w domu publicznym kiepsko idą interesy, to się zmienia personel, a nie firanki.

• TVN Style pokaże nowy program Mai Sablewskiej pt. „SOS – Sablewska o stylu”. Autorka pomoże odnaleźć ludziom ich własny styl. Dobry pomysł. W modzie wielu z nas podąża za głosem serca, nie zawsze biorąc ze sobą mózg.

Ziemowit Kossakowski został zawieszony przez zarząd TVP. Powodem są zastrzeżenia do jego rzetelności. Ziemek zdemaskował, że lekarze rezydenci jedzą kawior. Kawior podaje się schłodzony. Co Kossakowskiemu też się przyda.

• Nowa TV rezygnuje z programów publicystycznych Tomasza Sekielskiego i Marka Czyża. Trudno się dziwić. Stacja zajmuje ostatnie miejsce w zestawieniu nadawców. Dalej jest już tylko nicość i kosmos. A potem telewizja WP.

• TVN zaplanował na listopad 3. edycję „Małych Gigantów”. Widowisko będzie pokazywane w niedzielę przed „Faktami”. Ciekawy ruch. Po obejrzeniu „Faktów” każdy rodzic przyzna, że ich dziecko nie jest w końcu takie najgorsze.

• Wraca z kolejną edycją „Taniec z gwiazdami”. Polsat poczekał pół roku z nadzieją na wysyp nowych gwiazd. I pewnie się nie zawiedzie. Różnica pomiędzy starą gwiazdą a nową jest jak różnica pomiędzy bynajmniej a przynajmniej.

• W „Azja Express” najpierw padła deklaracja, że „zostały tylko dziewczyny i pedały”, a następnie rywalizowano na homofobiczne rymowanki. Napisałbym, że żal d…ę ściska, ale boje się, iż pomyślą, że przyłączam się do zabawy.

Polityka 43.2017 (3133) z dnia 24.10.2017; Kultura; s. 77
Reklama