Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Popek wystartuje w wyborach z ramienia partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego.

• Zmiany w TVP Info. Stacja zyska nowe studio oraz wystrój. Rozpocznie także emisję w Full HD. Ciekawe. Jak to powiedział Jan Tomaszewski, jak w domu publicznym kiepsko idą interesy, to się zmienia personel, a nie firanki.

• TVN Style pokaże nowy program Mai Sablewskiej pt. „SOS – Sablewska o stylu”. Autorka pomoże odnaleźć ludziom ich własny styl. Dobry pomysł. W modzie wielu z nas podąża za głosem serca, nie zawsze biorąc ze sobą mózg.

Ziemowit Kossakowski został zawieszony przez zarząd TVP. Powodem są zastrzeżenia do jego rzetelności. Ziemek zdemaskował, że lekarze rezydenci jedzą kawior. Kawior podaje się schłodzony. Co Kossakowskiemu też się przyda.

• Nowa TV rezygnuje z programów publicystycznych Tomasza Sekielskiego i Marka Czyża. Trudno się dziwić. Stacja zajmuje ostatnie miejsce w zestawieniu nadawców. Dalej jest już tylko nicość i kosmos. A potem telewizja WP.

• TVN zaplanował na listopad 3. edycję „Małych Gigantów”. Widowisko będzie pokazywane w niedzielę przed „Faktami”. Ciekawy ruch. Po obejrzeniu „Faktów” każdy rodzic przyzna, że ich dziecko nie jest w końcu takie najgorsze.

• Wraca z kolejną edycją „Taniec z gwiazdami”. Polsat poczekał pół roku z nadzieją na wysyp nowych gwiazd. I pewnie się nie zawiedzie. Różnica pomiędzy starą gwiazdą a nową jest jak różnica pomiędzy bynajmniej a przynajmniej.

• W „Azja Express” najpierw padła deklaracja, że „zostały tylko dziewczyny i pedały”, a następnie rywalizowano na homofobiczne rymowanki. Napisałbym, że żal d…ę ściska, ale boje się, iż pomyślą, że przyłączam się do zabawy.

Misiek Koterski, jedyny dziedzic wielkiego nazwiska, został ojcem syna. Gratuluję. Ojciec, matka i dziecko czują się znakomicie. Co w przypadku Miśka wcale nie jest regułą.

• 8 listopada rusza proces dilera gwiazd, zatrzymanego w ubiegłym roku Cezarego P. Czarek zaopatrywał w kokainę osoby znane z pierwszych stron gazet. CBŚ doliczyło się 200 nazwisk. Ciekawe, która telewizja przestanie nadawać?

• Ruszyły zdjęcia do „Agenta Gwiazd 3”. W Chinach rywalizują Filip Chajzer, Peja i Karolina Ferenstein-Kraśko. Podobno 100 mln Chińczyków żyje za 1 dolara dziennie. Wreszcie będzie można poczuć się jak prawdziwa gwiazda.

• Dziwnym newsem tygodnia była informacja, że Kamil Durczok odzyskał broń. Myśliwską, bojową i gazową. W tym samym momencie ujawniono, że jego program w Polsat News traci widzów. Teraz to się pewnie zmieni.

Popek wystartuje w wyborach z ramienia partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego. Na razie artysta ukrywa, na kogo chce kandydować. Najpopularniejszym refrenem Popka jest „ram, pam, pam”. Znając Janusza, zrobi z tego program.

Artur Andrus nie dostał zgody zarządu Polskiego Radia na współpracę z programem „Szkło kontaktowe” w TVN24. A jest jego komentatorem od 12 lat. Artur spał w Pile i pił w Spale. Teraz beknie w Trójce.

• W dwutygodniku „VIVA!” specjalna sesja fotograficzna z okazji 20-lecia TVN. Magazyn przygotował aż trzy okładki. Niektóre gwiazdy stacji udają czasem, że mnie nie poznają. Ja teraz miałem to samo. Tylko bez udawania.

• Showmax kupił prawa do legendarnego formatu „Saturday Night Live”. Polską edycję programu będzie można oglądać na żywo już od grudnia. Gratuluję. Przypomina mi się stary dowcip o Magdzie. Ma gdzie, ale nie ma z kim.

• Serial „Pakt” z Marcinem Dorocińskim w roli dziennikarza śledczego będzie można zobaczyć w telewizji HBO w USA. Serial opowiada o skandalu seksualnym z udziałem ważnych osób. Czyli oferujemy im to, co mają na co dzień.

Polityka 43.2017 (3133) z dnia 24.10.2017; Kultura; s. 77
Reklama

Czytaj także

Kraj

Guru strategii i willa na Żoliborzu

Jacek Bartosiak to prawnik i popularny w PiS geopolityk amator. Głosi nieufność wobec Zachodu, twierdzi, że Polska bez pomocy NATO może wygrać z Rosją. Jego kancelaria adwokacka przez siedem lat działała w domu żony Rogera de Bazelaire. To były dyrektor finansowy kremlowskiego oligarchy Michaiła Fridmana.

Tomasz Piątek
17.01.2022
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną