Osoby czytające wydania polityki

„Polityka” - prezent, który cieszy cały rok.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Zakończył się 1. sezon kabaretu „Make Poland Great Again” w Gazeta.pl, czyli humoru lekkiego jak pióro Bronisława Wildsteina. Dwaj panowie są tak zafascynowani sobą, że widzowie przestali im być potrzebni. Co też osiągnęli.

• TVN rozpoczął pracę nad programem, w którym zahipnotyzowani uczestnicy przyjmować będą różne role. W pierwszym odcinku wygra pani Beata, która po zahipnotyzowaniu doskonale wcieli się w rolę premiera.

Radosław Majdan wyznał, że gdyby Małgosia wcześniej go poznała, to grałby w Realu Madryt. Uważam, że niegdysiejsze unijne kwoty mleczne należałoby przełożyć na liczbę wywiadów udzielanych przez Radka w ciągu roku.

• Wkrótce pojawi się u nas krajowa wersja duńskiego reality show „Pregnant with a Stranger”, w którym singielka poszukuje ojca dla dziecka, ale nie partnera na życie. Też odkrycie. Krajowe nastolatki wymyśliły to dużo wcześniej.

• TV Republika i Radio Wnet rozpoczną emisję wspólnego programu „Poranek Wnet” w Republice. W takich fuzjach jest tyle samo sensu, ile w powiedzeniu „Nie rozumiem emerytów. Jak można całą emeryturę przehulać na leki?”.

Tytus, Romek i A’Tomek (tercet moich ulubionych bohaterów z dzieciństwa) zostali twarzami kampanii reklamowej sieci Media Markt. Szkoda. Każdy, kto zna promocje tej firmy, wie, że ma ona skłonność do bajek.

• W Food Network ruszył nowy program Magdy Gessler pt. „Sexy kuchnia Magdy Gessler”. Co istotne, jest to pierwszy program, w którym znana restauratorka gotuje. Ci, którzy zjedzą efekty, mają dużą szansę na udział w programie „Usterka”.

Dominika Figurska dołączyła do obsady programu „W tyle wizji” w TVP Info.

Polityka 45.2017 (3135) z dnia 07.11.2017; Kultura; s. 98
Reklama