Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Dorota Wellman wygrała w sądzie z pisarzem Jackiem Piekarą, który zaatakował ją na Twitterze w wyjątkowo brutalny sposób.

Krzysztof Pieczyński, aktor niepokorny, został zaatakowany w centrum stolicy przez nieznanego mężczyznę. Napastnik wyzywał go od pedałów i ubeków. Minister Jaki osobiście zajął się sprawą. Sprawdził, co w tym czasie robiła Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Sławek Jastrzębowski, sztangista oraz w wolnych chwilach pracownik tabloidu, napisał powieść pornograficzną, chwaląc się, że odrzuciło ją już pięć wydawnictw. Sławku, jak ci pięć kobiet mówi nie, to nie startuj na Mistera Polski, bo się nie wyrobisz.

Michał Figurski oraz Karolina Korwin-Piotrowska zostali gospodarzami porannej audycji w rockowym Antyradiu. Radio, jak powszechnie wiadomo, jest sztuką wyobraźni. Teraz tylko wystarczy sobie wyobrazić, że Karolina ma coś wspólnego z rock and rollem.

• Wirtualna Polska, zwana Wirtualną Parówką, pożyczyła 500 mln na bieżącą działalność. Tym samym autorzy zajmujący się demaskowaniem gwiazd żyjących w pożyczonych mieszkaniach, samochodach i ciuchach będą wiedzieli, jakie to uczucie.

Dorota Wellman wygrała w sądzie z pisarzem Jackiem Piekarą, który zaatakował ją na Twitterze w wyjątkowo brutalny sposób. Teraz na przeprosiny pisarz musi wybulić ponoć 470 tys. zł. Po raz pierwszy w swojej karierze napisze coś, co będzie czytane.

Magdalena Ogórek, dziennikarka lewicowo-prawicowa, napisała książkę, która zmieni losy literatury. Rzecz nazywa się „Lista Wächtera” i jest 450-stronicową opowieścią o nawykach żywieniowych autorki. Jeszcze nie Marquez, ale już blisko Wencla.

• To będzie przebój. Popek – znany kontrowersyjny raper, Król Albanii oraz zawodnik MMA – wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”. Ciekawe, jak z tym wytatuowanym i pociętym faktem poczuje się Krzysztof Ibisz. Prawdopodobnie jak hydraulik u Sashy Grey.

• Ukazała się biografia grajka, błazna, mistrza słowa i rymu, czyli Piotra Bukartyka. Rzecz nazywa się „Fatalny przykład dla młodzieży”. Miałem kiedyś dziewczynę, która chwaliła się, że potrafi prać oddzielnie. Ubrania i naczynia. On ma tak samo.

Paulina Chylewska i mistrz MMA Szymon Kołecki poprowadzą w Polsacie cykl „Makaronowy zawrót głowy”. Razem z gośćmi ugotują makaron. Jak wiadomo, może mieć on postać świderków, wstążek albo grubej rurki. I ten pomysł to ewidentnie z tej ostatniej.

• Wszystko wskazuje na to, że syn Grzegorza Miecugowa, zwany Miecugowem Krzysztofem, dołączy do prowadzących program „Szkło kontaktowe” w TVN24. Gratulacje. Lubię ten program za spokojne tempo. Można przysnąć, a i tak się zdąży na pointę.

• Oto dziennikarska wojna światów. Wystarczyło kilka dociekliwych pytań Agnieszki Szulim do Joanny Krupy w porannym programie „Dzień Dobry TVN”, a rozpętało się piekło. Ewidentnie rankiem łatwiej jest włączyć telewizor niż umysł.

• Mam lekturę na nowe czasy. Książka „Słowikowa i Masa”, czyli rozmowa żony słynnego bossa grupy pruszkowskiej z gangsterem celebrytą. Patronat medialny nad dziełem wzięli „Super Express” i Wirtualna Polska. Chciałoby się powiedzieć: sami swoi.

• Polsat przygotowuje talk-show „The Story of My Life”, w którym celebryci dowiedzą się, jak będą wyglądać na starość. Zostaną ucharakteryzowani na osoby starsze o 25 lat. Poprowadzi go, a jakże, Krzysztof Ibisz, o ile nie będzie jeszcze na to za młody.

Monika Brodka zrezygnowała z prowadzenia autorskiej audycji w radiowej Trójce. Gratulacje. W jej miejsce pojawi się wokalista Krzysztof Zalewski. Krzysztof kilka lat temu zagrał w filmie o żołnierzach wyklętych i jak widać, ciągle nie wyszedł z lasu.

Anna Lewandowska znowu w natarciu. Właśnie została twarzą wody mineralnej Kinga Pienińska. Jej wizerunek pojawi się na butelkach, co z pewnością ucieszy fanów. Z butelkami wody jest trochę jak z kobietami. Mała jest za mała, a duża za duża.

Ewa Stoch, żona Kamila, przygotuje dla Eurosportu materiały lifestylowe z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. Pokaże zmagania od kulis, historię i lokalne zwyczaje. Wszystko wskazuje, że podobnie jak mąż będzie zalatana.

Polityka 4.2018 (3145) z dnia 23.01.2018; Kultura; s. 92
Reklama

Czytaj także

Fotoreportaże

Świat kolekcjonerów zabawek. Ludzie bez pasji ich nie zrozumieją

Świat kolekcjonerów zabawek niewiele ma wspólnego z zabawami.

Juliusz Ćwieluch
28.01.2023
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną