Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Histeryczna orędowniczka „dobrej zmiany” w TVP Ewa Bugała przeszła z odcinka propagandy na stanowisko dyrektora ds. komunikacji w koncernie Orlen. Gratuluję. Bugałę i paliwa coś łączy. W XIX w. benzyna też stanowiła produkt odpadowy.

• To było medialne wydarzenie tygodnia. Dorota Wellman, dziennikarka „Dzień Dobry TVN”, zniknęła nagle w trakcie programu. Co ciekawe, gościem tego dnia miał być Sting. Okazuje się, że nie tylko ja uważam, że artysta przyjeżdża za często.

• Znana jest już pełna lista uczestników kolejnej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. I rzeczywiście wiele nazwisk tancerzy budzi szacunek. Jak to powiedział mój sąsiad do swej małżonki, gdy ta wróciła do domu po liftingu twarzy: No, zrobili, co mogli.

Borys Szyc zagra postać Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino. Fabuła ma być osnuta wokół morderstwa żony Polańskiego. Tarantino słynie z zamiłowania do tandetnych, niskobudżetowych filmów. Musiał w końcu trafić do Polski.

Katarzyna Montgomery poprowadzi w Polsacie talk-show „The Story of My Life”, w którym znani celebryci będą charakteryzowani na dużo starszych. Program będzie się od innych różnił tym, że zwykle są charakteryzowani na dużo młodszych.

• RMF idzie jak burza, gromiąc konkurencję na terenie całego kraju. Do tej tendencji dołączył dziennikarz Bogdan Zalewski, ogłaszając: Polacy, jesteśmy na wojnie! Jesteśmy na wojnie z Żydami. Ogłosił to na Facebooku. Dobrze, że nie na urodzinach w lesie.

• Posiadacz najpopularniejszego nazwiska w Polsce Jacek Rozenek zadebiutował na salonach ze swą o 23 lata młodszą partnerką Roksaną Gąską.

Polityka 7.2018 (3148) z dnia 13.02.2018; Kultura; s. 91
Reklama