Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

21 kwietnia w Częstochowie w ramach Polsat Boxing Night – Noc Zemsty zmierzą się Tomasz Adamek i Amerykanin Joey Abell.

Piotr Czaykowski, partner Michała Piróga, ewidentnie spodobał się sobie w telewizji. Do tego stopnia, że poddał się zabiegowi odsysania tłuszczu w programie porannym TVN. Jak widać, lata tłuste ewidentnie ma już za sobą.

Michał Wiśniewski ogłosił bankructwo. Jak sam wyznał, zgromadził w ciągu 10 lat kwotę 35 mln zł, a teraz majątek trafił w ręce syndyka. Na świecie jest tyle niesprawiedliwości. Jego kariera była jedną z nich.

• Trenerka wszystkich Polaków Ewa Chodakowska dołączyła do ekipy prowadzących „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Szkoda, że właśnie tam. Jedyne wytłumaczenie to fakt, że TVP jest aktualnie w fatalnej kondycji.

Wirtualna Polska w formie. W ubiegłym roku grupa wydała ponad 700 tys. zł na odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych. Rok wcześniej blisko 500 tys. Jak widać, biznes składania ofiar z ludzi kwitnie.

Dawid Podsiadło, człowiek z angielskim poczuciem humoru, angielskim akcentem i angielskim wdziękiem, wystąpił w reklamie francuskiego banku Credit Agricole. Tego by nawet Waszczykowski nie wymyślił.

• Obraz „Botoks” Patryka Vegi otrzymał aż 9 wyróżnień w plebiscycie na najgorszy polski film, Węże 2018. Vega jest jak czas letni. Cofa gust Polaków o dobre 20 lat.

• Uwaga, wszyscy, którym podczas oglądania meczów kadry opadają ręce! Pojawił się napój energetyczny Turbo Grosik firmowany przez Kamila Grosickiego. Patrząc na to, co Kamil wyprawia na boisku, skład jest właściwy.

Małgorzata Rozenek zabroniła swemu styliście współpracy z Dodą. Dla niewtajemniczonych: stylista to taki człowiek, który stara się drugą żonę tego samego męża ubrać tak samo jak pierwszą, ale żeby nikt się nie domyślił.

• Człowiek, który miał więcej żon niż przebojów, powraca po dwóch dekadach. Ukazał się nowy album Norbiego. Z jego muzyką jest jak z tą historią: – Co to za święto wczoraj mieliście? Wszyscy tańczyli. A, nic. Dziadek ul przewrócił.

• Najgorętsze siostry Polski, czyli Esmeralda i Małgorzata Godlewskie, poprowadzą w telewizji 4Fun Dance program „Hejt lista”. Dobry ruch. Niech każdy wreszcie zobaczy, że fantazja chirurga bywa czasem brutalniejsza od natury.

Sławomir, król estrady, wystąpił w reklamie sieci sklepów Max Elektro ze sprzętem RTV i AGD. Co ważne, w sprzęcie RTV można oglądać i słuchać Sławomira codziennie, a w sprzęcie AGD prawdopodobnie już wkrótce.

Hanna i Tomasz Lis sprzedają dom w Konstancinie. Spekuluje się, że ich małżeństwo trwało 10 lat, a kredyt na dom jest na lat 30. Kupując go, można się poczuć jak sławna para brutto.

• 21 kwietnia w Częstochowie w ramach Polsat Boxing Night – Noc Zemsty zmierzą się Tomasz Adamek i Amerykanin Joey Abell. Jeśli Tomek wygra, w następnej walce zmierzy się z bankomatem.

Mateusz Kusznierewicz wybierze się w trzyletni rejs dookoła świata, aby promować Polskę. Wraz z Polską Fundacją Narodową tradycyjnie będą żeglować pod wiatr historii.

Jacek Kurski ogłosił, że w niedzielny wieczór 8 kwietnia film „Smoleńsk” w TVP1 obejrzało 2,1 mln widzów. Przynajmniej przez minutę film oglądało 5,29 mln. Przez własny gust filmu nie oglądało 33 mln 434 tys. widzów.

Janusz Gajos w TVN24 na temat obecnej władzy. Padały terminy: ubezwłasnowolnienie, cyrk i piekło. Szybko odezwali się halabardnicy, pani Dałkowska i pan Zelnik. Powiedzenie o obojgu „dziwak” to nie obelga. To diagnoza.

Paweł Koślik, grający Adriana w „Uchu prezesa”, wyznał, że planował zgłosić się na casting do „Korony królów”, ale skutecznie go zniechęcono. Uznano, że Kazimierz Wielki powinien być niezłomny, ale nie aż tak bardzo.

Polityka 16.2018 (3157) z dnia 17.04.2018; Kultura; s. 84
Reklama

Czytaj także

Historia

Od SB do NATO i UE

Książka amerykańskiego dziennikarza Johna Pomfreta pokazuje, jak po 1989 r. solidarnościowe władze z pomocą byłych szpiegów SB otworzyły nam drzwi na Zachód.

Grzegorz Rzeczkowski
17.01.2022
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną