Kultura

Mea pulpa

Omar Sangare, ongiś gwiazda „Złotopolskich” i „Miodowych lat”, został przyłapany przez paparazzich w Sopocie ze swoim młodym amerykańskim mężem.

• Sieć obiegło nagranie, na którym Robert Lewandowski wykonuje utwór zespołu Dżem „Wehikuł czasu”. „Pamiętam dobrze ideał swój, marzeniami żyłem jak król. Siódma rano to dla mnie noc. Pracować nie chciałem, włóczyłem się” – idealne podsumowanie mundialu w Rosji.

• Detektyw Krzysztof Rutkowski włączył się w poszukiwania pytona tygrysiego. Zdaniem specjalisty obszar grasowania pytona należy powiększyć o teren pomiędzy Płockiem a Toruniem. W samym mieście zbyt duża konkurencja w żywieniu się osłabionymi ssakami.

Paweł Deląg znów w swojej ulubionej pozycji. Czyli na ustach wszystkich. Media wytropiły domniemany romans aktora z żoną byłego senatora PO i biznesmena Ewą Misiak. Ostatnio wszystkie kobiety Pawła są dosyć podobne. Różnią się tylko zarobkami.

• Sezon ogórkowy w pełni. Zanika aktywność show-biznesu, a z nią zanika aktywność umysłów. Wydarzeniem tygodnia była informacja o tym, że Natalia Siwiec ma nowe zęby, prosto z Dubaju. Teraz gołym okiem widać, że media coraz częściej składają się z implantów.

Maciek Zakościelny wziął udział w Obywatelskim Zgromadzeniu Narodowym w Warszawie, gdzie odczytał apel o przerwanie destrukcji podstaw państwa prawa. Spadła na niego lawina hejtu. Przypomnijmy, Maciej gra w „Czasie honoru”. Polskim filmie science fiction.

• Wielka zmiana w karierze wokalistki Haliny Mlynkovej. Gwiazda zespołu Bratanki otworzyła butik odzieżowy w czeskiej Pradze, gdzie pracuje jako sprzedawczyni. Kiedyś śpiewała utwór „Czerwone korale”, który był podróbką. Teraz takie doświadczenie może się przydać.

• Serwis Plejada informuje: Odeta Moro też miała baby shower, a na nim znane gwiazdy. Jak powszechnie wiadomo, gwiazdy dzielimy na znane i nieznane. Fajnie jest być takim redaktorem. Umysł pracuje jak sklepik szkolny. 10 minut pracy, 45 minut przerwy.

• Trwa medialny dialog pomiędzy żoną Piotra Żyły, Justyną, a mężem. Ona mu zarzuca na Facebooku, że ją straszył, szantażował, a nawet groził pobiciem. On jej odpowiedział w „Uwadze!” TVN. Przypomina mi się dialog: Fajna jesteś, gdy wypijesz. Ty też jesteś fajny. Gdy wypiję.

Omar Sangare, ongiś gwiazda „Złotopolskich” i „Miodowych lat”, został przyłapany przez paparazzich w Sopocie ze swoim młodym amerykańskim mężem. Rozpętała się dyskusja, skąd wiadomo, że to mąż. To proste. Na żadnym zdjęciu nie ma racji.

Władysław Pasikowski ruszył ze zdjęciami do filmu „Kurier”, opartego na losach Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Film opowiadać ma o ostatnich dniach poprzedzających wybuch powstania warszawskiego. Szkoda, że nie robi tego Patryk Vega. U niego tradycyjnie wygraliby ludzie z miasta.

Jacek Rozenek, były mąż Małgorzaty Rozenek, udzielił wywiadu, w którym bardzo dokładnie poinformował: „Małgosia jest żoną Radka, ale to ja jestem tatą chłopców”. Radek powinien skumać. To się w języku fachowców nazywa skrócenie pola gry.

• Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z wokalistką Ewą Farną przygotowała internetową kampanię na rynek czeski. Jej oryginalny tytuł „Polsko očima Ewy Farné”. Dobry ruch. Zatrudniłbym jeszcze Czesława Mozila. Tylko nie do końca wiem, którym organem powinien opisywać ojczyznę.

• Córka Maryli Rodowicz, Katarzyna Jasińska, otworzyła firmę zajmującą się wypiekami na zamówienie. Maryla wyznała, że jej produkty są lepsze niż Magdy Gessler, bo córka piecze sercem. Mama też śpiewała sercem. I też komponował ktoś inny.

Polityka 30.2018 (3170) z dnia 24.07.2018; Kultura; s. 85
Reklama

Czytaj także

Kultura

„Motel Polska”, czyli perwersyjna propaganda PiS

O nie, „Motel Polska” to nie jest produkcja żenująca. Nie jest obciachem, popisem złego gustu i amatorszczyzny. To produkt jak najbardziej przemyślany, diablo przewrotny i wyrachowany.

Jan Hartman
01.12.2020
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną