Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Patrycja Markowska wyznała publicznie, że przeżywała kryzys w związku i korzystała z porady terapeuty. Ta wiadomość szybko stała się popularniejsza od ostatniej płyty wokalistki. Kryzysy z kobietami są jak koncert. Najpierw nowości, a potem wracają największe przeboje.

• Serial „Młode Wilki 2.0” trwa. Antoni Macierewicz wypowiedział się na temat Jarosława Jakimowicza, swego fana: „Jest wybitnym artystą, dziennikarzem, człowiekiem świata sztuki”. No tak. A potem nastąpiła eksplozja.

• To jest wiadomość roku. 72-letni Karol Strasburger został ojcem córeczki. Gratulacje. Spełniło się wielkie marzenie Karola. Wreszcie wraz ze swoją rodziną będzie mógł wziąć udział w „Familiadzie”.

• Wielki sukces polskiej piosenki. 12-letnia Wiktoria Gabor, znana lepiej jako Viki Gabor, wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nie wiadomo jednak, kto cieszył się bardziej – ona czy prezes Jacek Kurski. TVP ma w sobie coś z dziecka. Nie przeżyje bez cudzych pieniędzy.

• Afera w programie „Mam Talent!”. Jurorka Agnieszka Chylińska zarzuciła jednemu z uczestników, że „zachowuje się jak palant”. Tomasz Baran wykonywał sztuczki z piłką do kosza, a jego mikrofon przestał działać. Niestety większość palantów występujących w mediach ma sprawne mikrofony.

Daniel Olbrychski miał wypadek na polnej drodze niedaleko Brwinowa. Skuter, którym jechał aktor, zderzył się z samochodem osobowym. Podobno aktor jechał bez świateł. Mnie to nie dziwi. Trudno światła skutera skierować na siebie.

Isabel Marcinkiewicz wystąpiła w programie „Skandaliści”, gdzie tradycyjnie opowiadała o swoim byłym małżonku.

Polityka 49.2019 (3239) z dnia 03.12.2019; Kultura; s. 102
Reklama