Twoja „Polityka”. Jest nam po drodze. Każdego dnia.

Pierwszy miesiąc tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

• Ruszyła kampania reklamowa sieci MediaMarkt pod hasłem „Lato z Zenkiem”, której bohaterem jest najpopularniejszy piosenkarz disco polo w kosmosie Zenek Martyniuk. Tym samym spece od niskich cen sięgnęli ideału. Taniej już nie będzie.

Sylwester Latkowski, twórca nowej szkoły dokumentu, został skazany wyrokiem prawomocnym za zniesławienie Kamila Durczoka. Sylwek wraz z kolegami z „Wprost” pomówili dziennikarza o molestowanie swoich pracownic. Dopiero lipiec, a znam wiele osób, które już mocno balują z okazji sylwestra.

Michał Wiśniewski pokazał w sieci swoją piątą żonę. Wniosek jest oczywisty. Żona wkrótce zacznie śpiewać i dołączy do zespołu. A rozczarowany tym Michał nastawi sobie budzik na szóstą.

Mariusz Max Kolonko intelektualnie napiera z USA. Tym razem bezlitosny demaskator prawdy zapowiedział zesłanie głosujących na Rafała Trzaskowskiego, wraz z nim samym, do obozów pracy. Jak tylko Mariusz zostanie prezydentem. Mariusz mówi, jak jest. Niestety, jego twarz coraz częściej zdradza, co było wczoraj.

• Szykuje się nowa koalicja w politycznym życiu pozagrobowym. Na otwarciu stołecznej restauracji Braci Collins spotkali się Kazimierz Marcinkiewicz i Piotr Liroy Marzec. Z relacji wynika, że panowie się świetnie bawili. Bracia Collins potrafią ze starego grata zrobić cacko. Tym razem chyba im się nie uda.

• Koniec programu Ewy Drzyzgi pt. „36,6” w TVN. Jesienią zobaczymy jego ostatni sezon. Ewa zajmowała się zdrowiem, chorobami, pacjentami i służbą zdrowia. Niestety, Mateusz Morawiecki odwołał ostatnio wszystkie choroby.

• Pochodzący z Rosji muzyk Iwan Komarenko pojawił się na wieczorze wyborczym Krzysztofa Bosaka.

Polityka 28.2020 (3269) z dnia 07.07.2020; Kultura; s. 85
Reklama