„Polityka” prezent, który cieszy cały rok.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Odbyła się debata prezydencka. Panowie zachowali dystans społeczny, jeden był oddalony od drugiego o 374 kilometry. Wygrał Rafał Trzaskowski. Jego nieobecność w Końskich oglądało o 1,7 mln więcej osób niż nieobecność prezydenta w Lesznie.

• Jest. Nareszcie. Nadszedł długo oczekiwany rozwód najbardziej kolorowej pary nie tylko polskich mediów. Ilona Felicjańska rozwodzi się z Paulem Montaną. Po czterech miesiącach małżeństwa. Szkoda. Z licznych skandali i aresztowań ewidentnie wynikało, że mają te same zainteresowania.

Tomasz Kammel świętował na Instagramie 23-lecie swojej pracy w TVP. Ciekawy powód do radości. Tomasz zdobył popularność dzięki programowi „Randka w ciemno”. Pamiętam. Taki Tinder naszego dzieciństwa.

• Dobra wiadomość dla pijących. Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali wspólnikami Janusza Palikota w produkcji wódki kraftowej. Ryzykowny ruch. Jak się prześledzi procenty poparcia Janusza na mapie politycznej, to ewidentnie widać, że ma z nimi problem.

• Najsłynniejszy ostatnio świr-filozof, czyli Ziemowit Gowin, znowu zaskoczył. W mediach społecznościowych ogłosił, że 12 lipca zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego. Podobno ojciec jest pierwszym bohaterem syna. Na bank syn nie jest ostatnim problemem ojca.

Marcelina Zawadzka, prezenterka „Pytania na śniadanie” w TVP oraz modelka, została oskarżona o oszustwa skarbowe, pranie brudnych pieniędzy oraz fałszowanie faktur. Gratuluję. Wszystkie złośliwe stereotypy na temat intelektu modelek właśnie zostały oddalone.

Małgosia Rozenek-Majdan pokazała pokoik syna Henryczka.

Polityka 29.2020 (3270) z dnia 14.07.2020; Kultura; s. 73
Reklama