Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kultura

Mea pulpa

Producenci filmu „Dziewczyny z Dubaju” wpadli w kłopoty

Emil Stępień został zatrzymany, a Dorota Rabczewska oskarżona o współudział w oszustwie finansowym. To by się zgadzało, bo ona sporo ostatnio mówiła, że była doradcą kreatywnym.

Allegro usunęło ofertę licytacji wspólnego obiadu z liderem Marszu Niepodległości Robertem Bąkiewiczem. Dochód miał być przeznaczony na wsparcie organizacji. Szkoda. To zdyscyplinowana młodzież. Zawsze w maseczkach.

• Tomasz Kammel, naczelny konferansjer „dobrej zmiany”, udzielił wywiadu serwisowi Plejada, w którym wyznaje: „W wielu sytuacjach milczenie jest złotem”. Przeczytałem do końca. Powinien częściej słuchać siebie.

• Producenci filmu „Dziewczyny z Dubaju” wpadli w kłopoty. Emil Stępień został zatrzymany, a Dorota Rabczewska oskarżona o współudział w oszustwie finansowym. To by się zgadzało, bo ona sporo ostatnio mówiła, że była doradcą kreatywnym.

• Jest nowy dyrektor Trójki. Piąty w ciągu dwóch lat. To Marcin Wąsiewicz, szef programowy Radia Łódź. Dobry znak. Widziałem w Łodzi takie graffiti: Widzew myśli, że krosfit (potoczna wersja CrossFitu) to leżenie krzyżem.

• Z badań wynika, że 60 proc. widzów TVP Info to grupa wiekowa 65+, głównie emeryci i mieszkańcy wsi. To by się zgadzało. Moja babcia ma sąsiadkę, która tak bardzo lubi patrzeć na tego Rachonia, że czasami nawet chętnie by usłyszała, o czym on mówi.

• Rafał Ziemkiewicz, ulubieniec brytyjskich służb granicznych i specjalista od strzelania do LGBT, będzie prowadził program w Polsat News. Ma zabawnie komentować wydarzenia dnia. Bawiąc i ucząc. To dobra wiadomość. Coraz trudniej o dobre korepetycje z antysemityzmu.

• TVP wyemitowała film „Bohemian Rhapsody”, a następnie w TVP Info grupa heterospecjalistów wytłumaczyła narodowi, na czym polega gej afiszujący się i gej nieafiszujący. Skracając ich przewód myślowy: Freddie Mercury palił, ale się nie zaciągał.

• Aktor Piotr Nowak został wyrzucony z serialu „Na Wspólnej”, bo nie chciał się poddać testowi na covid.

Polityka 50.2021 (3342) z dnia 07.12.2021; Kultura; s. 92
Oryginalny tytuł tekstu: "Mea pulpa"
Reklama