Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Kultura

Skok przez przepaść

„Dying Light 2”: najbardziej oczekiwana polska gra wideo

Screen z gry „Dying Light 2: Stay Human”. Screen z gry „Dying Light 2: Stay Human”. materiały prasowe
Znamy już „Dying Light 2: Stay Human”, od ponad roku najbardziej oczekiwaną polską grę wideo. A wrocławski Techland potwierdził, że jest producentem nie mniej ważnym niż twórcy „Wiedźmina” i „Cyberpunka 2077”.
„Dying Light 2: Stay Human” przez wiele miesięcy było w czołówce najbardziej oczekiwanych gier według deklaracji klientów serwisu Steam, czasami nawet na pierwszym miejscu tej listy życzeń.materiały prasowe „Dying Light 2: Stay Human” przez wiele miesięcy było w czołówce najbardziej oczekiwanych gier według deklaracji klientów serwisu Steam, czasami nawet na pierwszym miejscu tej listy życzeń.

Słysząc przyprawiające o gęsią skórkę, przenikliwe wycie ścigających mnie humanoidalnych bestii, biegnę nocą po dachach otoczonego murami miasta, ostatniego bastionu ludzkości na ziemi. Skaczę po prowizorycznych kładkach, wspinam się po drabinkach, prześlizguję pod rusztowaniami, wreszcie wielkim susem przeskakuję nad kanionem ulicy na przeciwległy dom. Palce z trudem zaczepiają o krawędź balkonu. Gdy opada adrenalina, zdaję sobie sprawę, że chyba właśnie tak jak ten szaleńczy parkour musiały wyglądać ostatnie tygodnie pracy Techlandu.

Polityka 7.2022 (3350) z dnia 08.02.2022; Kultura; s. 84
Oryginalny tytuł tekstu: "Skok przez przepaść"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >