Kultura

Mea pulpa

Milioner dotacyjny Paweł Kukiz przemówił i zdiagnozował

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Fikcyjna kariera Natalii Janoszek zatacza coraz większe kręgi. „Mamy w show-biznesie takich postaci więcej” – wyznała Doda. To prawda. Ona mieniąca się ikoną środowisk LGBT+ potrafi nazywać ludzi pedałami i ciotami. Mam tę informację z pierwszej ręki. Byłem przy tym, jak do mnie mówiła.

• Marianna Schreiber, małżonka słynnego polityka Prawa i Sprawiedliwości, pochwaliła się, że zrobiła operację plastyczną. Nie dziwię się. Po tym, co oni ostatnio odwalają, też bym zmienił wygląd.

• 18-letnia Roksana Węgiel zaręczyła się z osiem lat starszym partnerem Kevinem Mglejem, który ma syna ze znaną aktorką. Mówi się, że miłość jest ślepa. Ale w takim razie, dlaczego bielizna jest taka droga?

• 8. edycję Polsat SuperHit Festiwal oglądało 1,71 mln widzów, o 70 tys. osób mniej niż rok temu. Jak widać polska laryngologia powoli wychodzi z kryzysu.

• Milioner dotacyjny Paweł Kukiz przemówił i zdiagnozował: „Dla mnie frajerem jest każdy, kto zagłosuje na Tuska”. Jeśli ego byłoby na sprzedaż, to Paweł z pewnością kupowałby o jeden rozmiar za duże.

• Jakub Maciejewski, dziennikarz wPolityce.pl oraz „Sieci”, będzie w TVP Info demaskował manipulacje mediów prywatnych. A wszystko to w ramach programu pt. „Fakty czy kłamstwa?”. Telewizjo Publiczna. Potrzebuję czegoś, co tylko ty możesz mi dać. Twojej nieobecności.

• Allan Krupa, syn Edyty Górniak, wyznał w programie „DDTVN”: „Wolę zabawiać ludzi muzyką, niż ich zabijać”. Ciekawa refleksja. Michałowi Wiśniewskiemu prawie udało się połączyć te dwie aktywności.

• „Jestem zmuszony traktować pana jako przedstawiciela Kremla” – powiedział Jarosław Kaczyński do dziennikarza TVN24 Mateusza Grzymkowskiego.

Polityka 24.2023 (3417) z dnia 05.06.2023; Kultura; s. 93
Oryginalny tytuł tekstu: "Mea pulpa"
Reklama