Kultura

Mea pulpa

Katarzyna Grochola żąda przeprosin od Andrzeja Dudy

Daniel Martyniuk, syn Zenka, ponownie wziął ślub. Tym razem na Bali. Obwieszczają to media od RMF FM po Party.pl. Gratulacje. Wszystko wskazuje na to, że kolekcja jego ślubów dogoni szybko jego kolekcję wyroków.

• „Kabaret na żywo” w Polsacie, ku zaskoczeniu zarówno widzów, jak i twórców, zdjęto z anteny. „Jesteśmy zgniecioną krewetką w biznesie dla wielorybów” – skomentował Robert Górski. Ciekawe porównanie. Bo tym razem to wieloryb miał wąsy.

• Katarzyna Grochola zażądała przeprosin od Andrzeja Dudy, który stwierdził, że przed 1989 r. tylko świnie chodziły na wybory. Generalnie prezydent ma ostatnio jakąś fazę na mieszanie świń do swej retoryki. Widocznie osły i barany robią zbyt dużą konkurencję.

• Prime Show MMA ogłosiła, że wkrótce w jej barwach zawalczy gwiazda filmów dla dorosłych Natalia Wayne. Te branże coś łączy. W obu nie liczy się przebieg fabuły, tylko finał.

• W Warszawie ruszyła usługa Uber by Women, w której kierowcami będą kobiety i zabierać będą tylko kobiety. Ambasadorką akcji jest Julia Wieniawa. Lubię kierowców tej firmy. Ostatnio zapytałem jednego, jak długo jeździ Uberem, a on na to: Nigdy nie zacząłem.

• Marcin Hakiel, najsłynniejszy rozwodnik IV RP, pokazał wreszcie swą nową wybrankę. Odbiorcy mediów przyjęli ją bardzo ciepło i rodzinnie. Dominowały głosy, że przypomina jego matkę.

• Zygmunt Chajzer poprowadzi w kanale Tele5 program pt. „Remont na 5+”, w ramach którego będzie odwiedzał budowy. Tele5 ma 0,05 proc. udziału w rynku. Jeszcze nie ruina, ale już gruzowisko.

• Serwis Plejada informuje: „Żona Krzysztofa Skiby pokazała zdjęcie prosto z łóżka. Zakochani nie szczędzą sobie czułości”. To była kiedyś wielka zaleta Skiby i Big Cyca.

Polityka 45.2023 (3438) z dnia 31.10.2023; Kultura; s. 86
Oryginalny tytuł tekstu: "Mea pulpa"
Reklama